מחפש ביטוח עסק? כך תוזיל עלויות

ביטוח עסק

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

המטרה העיקרית של ביטוח עסק היא שמירה על הקיים בעסק וכיסוי מפני מקרים מצערים ולא צפויים של תביעות, אובדן רווחים ועוד. נכון להיום מוצע לכל בעל עסק ביטוח עסק בסיסי ובהתאם לצרכי העסק הוא מוזמן לבחור בכיסויים נוספים.

מהו ביטוח עסק?

ביטוח עסק תמיד יותאם לענף אליו אתם משתייכים ולסוג העיסוק שלכם. פוליסת ביטוח תמיד תכלול את הבסיס של הפוליסה וניתן לספח אליה סעיפי כיסוי נוספים שיבטיחו לכם ביטוח מפני כל הסיכונים אותם אתם עלולים לחוות במסגרת העסק. ביטוח מסוג זה יכול לכלול ביטוח מבנה של העסק, ביטוח תכולה, ביטוח צד שלישי, ביטוח שנועד לכסות מצב של אובדן רווחים, אחריות מקצועית, חבות מעבידים ועוד. האידיליה היא חבילת ביטוחים הכוללת את כל אותם ביטוחים שיכסו את המצבים הלא נעימים אותם העסק שלכם יכול לחוות. אך מה לגבי העלויות? האם אתם אכן זקוקים לכל אותם כיסויים ומה ניתן לעשות על מנת להוזיל את עלויות ביטוח העסק שלכם?

כך תוזילו את עלויות הביטוח

כל בעל עסק מעוניין להבטיח לעצמו כיסוי ביטוחי לכל מצב לא קרוי שעלול להוביל לסכנה, הפסדים ותביעות שונות. בנוסף ולא פחות חשוב, כל בעל עסק מעוניין להוזיל עלויות, קרי, להימנע מהוצאות מיותרות על ביטוח עסק. אם כן, מה ניתן לעשות? התשובה היא:

  • התאמה אישית של ביטוח לעסק – הצעד הראשון יהיה התאמה של ביטוח עסק לסוג העסק, דבר אשר יוזיל משמעותית את המחיר של הביטוח. שכן לא יהיה מצב בו המחיר יאמיר משום שהביטוח יכלול  הרחבות וכיסויים אשר אינם חיוניים לו. כמובן שכאן תמיד מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח או יועץ ביטוח שיעזור לכם להתאים את הביטוח לעסק. (דבר שיחסוך לכם בזמן ובטעויות מיותרות).
  • התקנת עזרים ומערכות מיגון – הצעד השני יהיה התקנה של כל מיני עזרים ומערכות, כמו למשל התקנה של מערכות כיבוי אש שתפקידן למגן את העסק. כאן, כמה שהמיגון יהיה טוב יותר, קרוב לוודאי שגם מחיר הביטוח יוזל וזאת בהשוואה לעסקים ללא מערכות לכיבוי אש, גלאים ועוד. נכון להיום יש חברות ביטוח שלא מוכנות להנפיק פוליסת ביטוח אם אין לאותה חברה או עסק, מערכת שעיקרה גילוי אש. מערכת שעומדת בדרישות התקן הישראלי.

ביטוחים מיוחדים לעסקים קטנים

אפשרות נוספת של הוזלת מחירי ביטוח עסק היא לברר האם החברה מציעה ביטוח עסק ייעודי, כלומר מעטפת ביטוחית ייעודית המתאימה לסוג העסק וכזאת שמבטיחה מראש יתרונות רבים לסוג העסק שלכם והוזלה במחיר. למשל, יש חברות/סוכניות ביטוח שמציעות חבילה ביטוחית המתאימה לעסקים קטנים. חבילה אשר כוללת כיסוי תכולה של עד חמישים אלף ₪. שיפורי מבנה, כיסוי טרור, ביטוח תכולה, ביטוח של הציוד האלקטרוני במשרד, חבות כלפי צד ג' וחבות מעבידים, הכל במחיר אטרקטיבי ביותר של פחות מאלף ₪, בהחלט הוזלת עלות ביטוח העסק שלכם.

בכל מקרה אנו נשמח לענות לכם על שאלות נוספות להוזלת של ביטוח העסק שלכם. פנו אלינו

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן