ביטוח קבלנים – מה חשוב לדעת?

כל הסיכונים שעליכם להכיר לפני שבוחרים ביטוח קבלנים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בעת רכישת פוליסת ביטוח קבלנים, אתה רוצה לדעת שהפוליסה מכסה את כל הסיכונים שעומדים בפניך כקבלן בנייה. ביטוח סיכונים לקבלנים שפתחנו במשרדינו כולל כיסוי מלא של נזקי רכוש, וכן נזק שנגרם לצד שלישי. בנוסף לפוליסה הבסיסית, יש צורך לבצע הרחבות בהתאם לאופי הפרויקט ולסוג העבודה. מהם הסיכונים מפניהם ביטוח סיכונים לקבלנים צריך להגן עליך?

ביטוח קבלנים – נזקי רכוש

  • נזק עצמי – כיסוי כנגד נזקים לרכוש, שעלולים להתרחש במהלך העבודה. ביטוח נזק עצמי כולל נזקים שנגרמים לציוד מקצועי, נזקים למבנים וכן תחומים של הנדסה אזרחית. הביטוח מכסה את עלויות תיקון הנזק, וכן השבת הפרויקט למצבו טרם אירע הנזק. בסעיף ביטוחי זה, על הקבלן לבדוק את נחיצותן של תוספות חריגות כגון פריצות וגניבות, נזקי טבע וטעויות תכנון.
  • נזק צד ג' – ביטוח נזק רכוש לצד ג' מכסה נזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מעבודות שבוצעו בפרויקט. אם יהיו כאלו, הביטוח יפצה את הנפגע.
מה חשוב לדעת על ביטוח קבלנים?

נזקי גוף

  • צד ג' – הביטוח מכסה נזק שנגרם לאדם שאינו קשור לפרויקט וגרם לפגיעות גופניות, למחלה, לנכות או למוות.
  • חבות מעביד – ביטוח חבות מעביד מכסה נזק גופני שנגרם למי מן העובדים בפרויקט. הביטוח כולל מחלות, פציעות ומוות, וצריך לכסות כל עובד הקשור לפרויקט ונמצא בשטח.

סיכונים מיוחדים בביטוח קבלנים

פוליסת ביטוח קבלנים מוצלחת צריכה להתאים לתנאים המיוחדים של הפרויקט. לכל פרויקט בנייה תנאים שונים, וכתוצאה מכך גם סיכונים מיוחדים שונים, ויש לוודא כי הפוליסה שלך מכסה את הסיכונים המיוחדים של הפרויקט.

סיכונים מיוחדים כוללים עבודה בגובה, שמהווה סיכון לנפילות ולתאונות שעלולות לפגוע הן בעובדים בשטח והן בעוברי אורח או ברכוש. עבודה באזורים מסוכנים יכולה להוות סיכון בטחוני.

כמו כן, כאשר מדובר בתנאי שטח קשים במיוחד, קיים סיכון לתאונות בהתאם לתנאי השטח, סיכון נוסף הוא כשיש הריסת מבנה לפני תחילת ביצוע הפרויקט, חשוב לעדכן את המבטח, לרוב לפני הצעת המחיר של הביטוח קבלנים החברה תשלח סוקר לבדוק את הסיכונים בביצוע ההריסות, בנוסף קיימות הרחבות ביטוחיות בנוגע לגניבות, לשריפה, לשיטפון או לנזקי טבע אחרים.  

סוף מעשה במחשבה תחילה

בכדי שלא תצטער בסופו של דבר, ועל מנת שפרויקט הבנייה יסתיים בהצלחה, עליך להשקיע מחשבה ברכישת פוליסת הביטוח שלך מבעוד מועד.

הצוות המקצועי שלנו במחלקה ההנדסית יקים עבורך את פוליסת ביטוח קבלנים המושלמת עבור הפרויקט שלך, כך שגם במקרה מצער של תקלה תוכל לסיים את הפרויקט בהצלחה.

אנו נשמח לתת לך מענה על כל שאלה שתעלה. לפרטים נוספים ולקביעת פגישה התקשר אלינו, ונשמח לעמוד לשירותך.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן