ביטוח עסק הצעת מחיר

הכל בדרך להצעת מחיר לביטוח העסק שלכם

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מתכננים לבטח את העסק על מנת לקבל רישיון או לבחון חלופות לפוליסה קיימת? ביטוח עסק אינו הצעה אחידה הנשלחת אליכם בדוא"ל אלא תהליך קצר שבמהלכו סוכנות הביטוח מאתרת את הסעיפים הרלוונטיים ואת דרגות הכיסוי שלכם להתאמה מלאה. כך, אינכם נשארים "חשופים" מפני אירועי ביטוח העשויים להתרחש מחד, ומאידך אינכם משלמים על כיסויים שאינכם זקוקים להם. הכנו עבורכם מפת דרכים שעובר כל עסק בדרך להצעת המחיר לפוליסת ביטוח המושלמת עבורו.

קבלת פרטים כלליים לביטוח העסק

בשלב הראשון, כאשר תפנו לסוכנות תישאלו שאלות כלליות שנועדו לבנות את הצעת המחיר שלכם. פרטי העסק ובעליו, סוג העיסוק, האם העסק תבע את הפוליסה הקודמת בעבר, מה העלות של התכולה הקיימת בעסק, כמה עובדים מועסקים בו בממוצע במהלך השנה, האם אתם צריכים ביטוח מבנה, מה הרווח השנתי של העסק לצורך כיסוי אובדן רווחים ושאלות נוספות שנועדו לבנות שלד מתאים לפוליסה שלכם.

האם העסק פועל במבנה הדורש מיגון?

לאחר קבלת הפרטים הכללים על מהות העסק, אנו מקבלים נתונים על המבנה או על המבנים שבהם הוא פועל. האם ישנם מספר סניפים הזקוקים לכיסוי ביטוחי או שקיים רק סניף אחד, האם יש תכולה קיימת של בעל הנכס או שמדובר רק במשרד הכולל ריהוט ומחשבים, האם יש כספת בעסק והאם העסק ממוגן מפני פריצות או מפני מעשי חבלה (ונדליזם).

בהקשר זה נציין כי מומלץ ביותר שלא למגן את העסק לפני שחתמתם על הפוליסה. הסיבה לכך היא שביום שבו סגרתם את הפוליסה, חברת הביטוח תשגר אליכם סוקר מיגון מקצועי שיציין בפניכם את דרישות המיגון לעסק – כך תוכלו למגן אותו בהתאם לדרישות הפוליסה ולחסוך כספים מיותרים בשינוי עתידי.

 ביטוח עסק הצעת מחיר

קבלת מגוון הצעות מחיר לפוליסה

סוכן הביטוח שלכם משמש כזרוע מקשרת ביניכם לבין חברות הביטוח. סוכנויות רבות עובדות עם חברת ביטוח אחת או שניים, אך אנו עובדים עם תשע חברות שונות שכל אחת מהן מסוגלת להעניק הצעות זולות יותר בסוגים משתנים של פוליסות. למעשה, אנו מבצעים את המכרז עבורכם ומקבלים מספר חלופות לכיסויים אטרקטיביים מבחינת גובה הכיסוי וכמה עולה ביטוח העסק. כיצד אנו בוחרים את המנצח? באמצעות אופטימיזציה של המחיר והתאמתו לצרכים שלכם, אנו מסייעים לכם לבחור את חברת הביטוח שתכסה אתכם.

ההצעה המשתלמת ביותר בדרך אליכם

אינכם צריכים להתלבט בין מספר הצעות. אנו שולחים אליכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר שקיבלנו, לאישורכם. לאחר שחתמתם על הטפסים וביצעתם את התשלום, חברת הביטוח תשלח את סוקר המיגון מטעמה על מנת לוודא שהמבנה שבו פועל העסק אכן עומד בדרישות הפוליסה שנבחרה.

בשלב זה, תקבלו דוח מפורט הכולל את אמצעי המיגון של העסק ותוכלו לאשר אותו בחתימתכם – חברת הביטוח תאשר את מועד התחלת הפוליסה ומרגע זה אתם יכולים להפעיל את העסק בראש שקט ולקבל רישיון עסק ללא חשש. במידה שהסוקר ביקש התאמות ושינויים נוספים – סוכנות הביטוח המקצועית תדע לבחון האם הדרישה מוצדקת ולהתאים את פתרון המיגון על מנת שתזכו בפוליסה הנכספת.

מוכנים לבטח את העסק? קבלו הצעת מחיר מאחת הסוכנויות הוותיקות בארץ – אנו מתהדרים ביותר משני עשורים של שירות לקוחות בלתי מתפשר בתחום ביטוח עסקים, משרדים, חנויות ומפעלים.

מאמרים שאסור לכם לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן