מה זה ביטוח קבלנים? • יעדים סוכנות לביטוח בע"מ

רכוש ביטוח נסיעות אונליין 24/7

יעדים ביטוח

Call 03-9199915 03-9199915
  • מה חשוב לדעת על ביטוח קבלנים

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

מה חשוב לדעת על ביטוח קבלנים

פרויקטים של בנייה כרוכים מטבעם בהוצאות כספיות גדולות וכן בסיכונים מקצועיים שעלולים להסתיים בתקלות, בתביעות ובהוצאות שהן מעל ליכולתו הכלכלית של הקבלן או של היזם.

פרויקטים של בנייה כרוכים מטבעם בהוצאות כספיות גדולות וכן בסיכונים מקצועיים שעלולים להסתיים בתקלות, בתביעות ובהוצאות שהן מעל ליכולתו הכלכלית של הקבלן או של היזם. על מנת להגן על עצמך מפני התרוששות ולהבטיח את ביצוע הפרויקט בשלמותו ועל הצד הטוב ביותר עבור כל הנוגעים בדבר, יש להיערך מראש ולרכוש פוליסת ביטוח מתאימה.

מה זה ביטוח קבלנים?

ביטוח קבלנים מכסה את היזם או את הקבלן במקרים בהם נגרם נזק לפרויקט עצמו, למכונות או לציוד אחר בשטח הפרויקט, לעובדים או לעוברי אורח, וכן לרכוש ולנכסים בסביבת הפרויקט. כל קבלן חייב להבטיח שלא ימצא את עצמו עומד מול תביעות במאות אלפים אוו במיליוני שקלים ללא ביטוח מתאים. את הביטוח יש לרכוש לפני תחילת ביצוע העבודות, ויש לפעול בשטח בהתאם לתנאי הביטוח על מנת שיהיה תקף, כלומר לדאוג לגידור, לשילוט ולכל אמצעי בטחון אחר הנדרש על פי הפוליסה.

חשיבות ביטוח קבלנים

פוליסה תפורה על פי מידתך

ביטוח קבלנים הוא נושא מורכב, ולכן חשוב להתאים את הפוליסה לצורכי הקבלן. אנו מתמחים בהתאמת ביטוח קבלנים ללקוחותינו, כך שמצד אחד הביטוח שלך יכסה כל מקרה ביטוחי אפשרי, ומצד שני לא תשלם על תוספות ועל סעיפים ביטוחיים שאינם רלוונטיים עבורך.. אנו מציעים לקבלנים פוליסה הצהרתית, בה ניתן להוסיף פרויקטים רבים על אותה פרמיה, או פוליסה פר פרויקט לפרויקטים עם דרישות מיוחדות. בנוסף, אנו מתמחים בהתאמה ובהחתמת אישורי ביטוח לאחר הקמת הפוליסה, משא ומתן מול מזמיני העבודה, ייצוג המבוטח למול כל הגורמים כך שיתעסק במה שחשוב באמת לקידום הפרוייקט.

פרטים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת

בכדי שפוליסת הביטוח שלך תעניק לך כיסוי ביטוחי הולם יש לשים לב לנקודות הבאות:

  • תוקף הפוליסה – פוליסת ביטוח קבלנים תחומה בזמן. יש לוודא כי הפוליסה תקפה מתחילת העבודה בשטח ועד מסירת הנכס,  לרבות זמן התיקונים לאחר הבנייה.
  • בעל הפוליסה – כדאי שהיזם או הקבלן הראשי יהיה בעל הפוליסה, כך שכל הפעולות של כל קבלני המשנה יהיו מכוסות ולא  ייווצר מקרה ביטוחי שנופל בין הכיסאות.
  • שווי הנכס – פוליסת ביטוח קבלנים נערכת על פי הערכה של שווי הנכס. בכל מקרה של שינוי יש להודיע לחברה המבטחת.
  • אחריות צולבת – מכיוון שמדובר בפוליסה שמכסה מספר קבלנים ובעלי מקצוע, יש לוודא שקיים סעיף אחריות צולבת למקרה  בו נגרם נזק לאחד הקבלנים מצד קבלן אחר.

 

לפרטים  נוספים על ביטוח קבלנים, מענה על שאלות, לקביעת פגישה או לקבלת יעוץ ראשוני חינם, התקשר למשרדנו לטלפון  ואחד מנציגינו ישמח לעמוד לשירותך.

מספר מדרגים:55 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:


לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915