פורום ביטוח אחריות מקצועית • יעדים סוכנות לביטוח בע"מ

רכוש ביטוח נסיעות אונליין 24/7

יעדים ביטוח

Call 03-9199915 03-9199915

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

פורום ביטוח אחריות מקצועית

+ הוספת הודעה

רוצים להתגונן בפני תביעה משפטית, יש לכם שאלות לגבי ביטוח האחריות מקצועית שברשותכם? יש לכם ניספח ביטוח עם דרישות מיוחדות? כאן תוכלו למצא פתרונות לכל שאלות אילו

מנהל הפורום: סוכן ביטוח לירן רונן 
לירן רונן הקים את יעדים סוכנות לביטוח עם ותק של מעל 20 שנה בביטוח בביטוח אחריות מקצועית למהנדסים אדריכלים , הנדסאים, רופאים , מקצועות הפרא רפואיים, ורואי חשבון עם נסיון רב במציאת פתרונות לעיסוקים  מורכבים, כולל מענה לדרישות ביטוח ממיטב היועצים בארץ , מקפיד להתעדכן בכל החידושים בתחום כולל השתלמויות בארץ ובעולם 

 

למעבר לתחום ביטוח אחריות מקצועית לחץ כאן >>>

הי יש לי בית תוכנה הבנתי שאתם מתמחים בתחום אשמח שתצרו קשר להבין איזה כיסויים אני צריך , כמו ביטוח אחריות מקצועית לבתי תוכנההי אלכס כמובן יש לנו פתרון לביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות מוצר לחברות הייטק ובתי תוכנה , סוכן מומחה יצור עמך קשר להתאמת הכיסוי הביטוחי לחברתך , בהצלחהדרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בכתיבה והזנת תוכן, לפניות אפשר לשלוח לי הודעת וואצפ 054-5699972 יעל, בני בן ה12 מעוניין להתנדב בחוות סוסים פרטית.
איזה ביטוח צריך לעשות בעל המקום, על מנת שבני יהיה מכוסה כראוי?
תודה.הי בעיקרון בכל עסק יש כיסוי חבות מעבידים לעובדים שכירים שעובדים במקום המגן על בעל העסק מפני תביעות , חשוב לבדוק אם הפוליסה מכסה קטינים , תבקש מבעל העסק שיבדוק עם הסוכן שלו חשוב מאוד במקרה של פגיעה במקוםהי אנחנו חברה בגדילה , פיתחנו תוכנה מאוד מצליחה ומזמין עבודה דורש מאיתנו ביטוח אחריות מקצועית לחברת תוכנה משולב עם חבות המוצר לחברת תוכנה האם יש לכם כיסוי כזה ?הי ידידי יש פוליסות בשוק המכסות ביטוח אחריות מקצועית בשילוב עם ביטוח חבות מוצר לחברות הייטק , חשוב שתקבלו הצעה, בתחום זה יש הרבה תביעות , ופוליסה זו יכולה להעניק לך שקט נפשי מצ"ב קישור לאתר למאמר שכתבנו בתחום https://www.yeadim-bit.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97_%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%99%D7%99%D7%98%D7%A7היי, שמי אמיר

השבוע אני ושותפיי, פתחנו חברה העוסקת בבניה ומכירת תוכנות מחשב
והגיע הזמן שאנחנו נבטח את העסק, בביטוח עסק, ביטוח סייבר ובנוסף ביטוח אחריות מקצועית שתעזור לנו אם חלילה תהיה תביעה מצד הלקוח.
אשמח לקבל המלצות, על חברה המתמחה בתחום.

תודה.שלום אמיר, נעים מאוד יורם.
קודם כל מזל טוב על פתיחת העסק, אני לגמרי מסכים איתך, ביטוח אחריות מקצועית זה חובה לכל מעסיק. ואין לדעת מה יקרה כמו כן, אני ממליץ מניסיון אישי על חברת מרכז הביטוח לעסקים.
הם מתמחים בביטוח אחריות מקצועית, ביטוח עסק ומאחר ואתם עוסקים בתחום המחשבים יש להם גם ביטוח סייבר. אני מצרף לך קישור. https://www.business-insurance.co.il/

בהצלחה.היי, שמי אמיר

השבוע אני ושותפיי, פתחנו חברה העוסקת בבניה ומכירת תוכנות מחשב
והגיע הזמן שאנחנו נבטח את העסק, בביטוח עסק, ביטוח סייבר ובנוסף ביטוח אחריות מקצועית שתעזור לנו אם חלילה תהיה תביעה מצד הלקוח.
אשמח לקבל המלצות, על חברה המתמחה בתחום.

תודה.היי, שמי אמיר

השבוע אני ושותפיי, פתחנו חברה העוסקת בבניה ומכירת תוכנות מחשב
והגיע הזמן שאנחנו נבטח את העסק, בביטוח עסק, ביטוח סייבר ובנוסף ביטוח אחריות מקצועית שתעזור לנו אם חלילה תהיה תביעה מצד הלקוח.
אשמח לקבל המלצות, על חברה המתמחה בתחום.

תודה.שלום רב
אנו קבוצה של פרחי ניהול בתי ספר.
כחלק מלימודינו אנו לומדים דיני חינוך, בעיקר בפריסמה של אחריות אישית של מנהלים.
תהינו האם יש ביטוח אחריות מקצועית למנהלי בתי ספר?
כיצד ניתן לארגן זאת?הי שירה , מנסיוני האישי אין כיסוי לביטוח אחריות מקצועית למנהלי בתי ספר. בדרך כלל ניתן לתת כיסוי למקצועות כמו מהנדסים אדריכלים רופאים וכדומה .תוכל להסביר מדוע?הי שירה, אולי את מתכוונת לביטוח דירקטורים ונושאי משרה, לתחום זה כן יהיה פתרון. חייב שהאירגון יפנה לבטח את כל נושאי המשרה והמנהלים באירגון, הכיסוי מגן בפני תביעות אישיות שיגיעו, אם כמובן הדירקטור פעל בתום לב . לגבי ביטוח אחריות מקצועית חברות הביטוח לא מעוניינות לבטח, אין סיבה פשוט, חלק מהעיסוקים אין פתרון. אני חוסך לך את זמן החיפוש, מקווה שעזרתישלום

אני עובד כשרטט במשרד מודדים.
בהשכלתי אני אדריכל ומחזיק ברישיון אך לא נשכרתי ע"י המעסיק כאדריכל והמשרד גם לא עוסק באדריכלות מעבר לשירותי מדידות.
לפני שבועות מספר הגיש המעסיק - מודד,לא אדריכל - הצעת מחיר לרשות מוניציפלית שעיקרה עריכת בקשה להיתר בנייה/התקנת מתקני חוף - מסמך אשר יכול להערך ע"י אדריכל/הנסאי אדריכחות רשוי בלבד.בהצעת המחיר המעסיק טפס עלי טרמפ וציין "יש במשרדי אדריכל רשום שיערוך...ויצרף את שמו,מס' רשיונו וחתימתו"
אפילו לא הביא לידיעתי ולא שאל אותי,אז מה אם אני שכיר,אני לא שפוט שלו.
המעסיק פתח עלי ג'ורה וקרא לי פחדן ושהשכלתי ורשיוני הם קניין החברה מתוקף היותי עובד שלה.
מעבר לכך אין לי ביטוח מקצועי בחברה ולדעתי אין כאן "אחראיות שילוחית" כאשר אני שם את שמי רשיוני וחתימתי שלא כעובד אלמוני פלמוני שגרם נזק בשוגג או מתוך רשלנות והלקוח אינו מכיר אותו כלל והוא יבוא בתביעה נגד בעל העסק שאותו שכר במישרין לביצוע עבודה.
מה גם שביטוח מקצועי ללא "זנב תביעות" תקף כל עוד הפוליסה מתחדשת ואם תוגש תביעה נגדי אחרי שאפרוש,אחרי שהעסק יסגר?
וגם אם אינני טועה בביטוח מקצועי יש השתתפות עצמית.אז מה,שאני אשא בהוצאות של עשרות אלפי שקלים על עבודה שביצעתי כשרטט זוטר עם משכורת זוטרה.
אם אינני טועה בפוליסה מוגדרים תחומי אחראיות המבוטח עבורן הוא מכוסה.כך שהפוליסה המקצועית של המעסיק שלי שהוא מודד כאמור,איננה ברת כיסוי לתחום אדריכלות.צודק אני?הי אייל, היה תקלה בקבלת חיווי על הפורום בגלל זה איחרנו להשיב, אם אתה חותם בתור אדריכל תמיד חשוב שיהיה ביטוח אחריות מקצועית שמכסה אותך , לא סתם אתה כועס , תבקש מבעל העסק שיבצע ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים שיכסה אותך , ואז תוכל להיות בשקט , ממש לא עובדים ללא ביטוח מקצועי. אתה מוזמן לפנות אלינו אם יש לך עוד שאלות . שיהיה בהצלחההי אני חשמלאי ראשי , רציתי לדעת אם אתם מתעסקים בתחום, ואיזה ביטוחים יש לכם לעיסוק שלישלום אלי, יש לנו להציע לך פוליסה ייחודית לחשמלאים, ביטוח אחריות מקצועית משולבת עם חבות המוצר, כמו כן ניתן להוסיף ביטוח צד ג וחבות מעבידים, ניצור איתך קשר טלפוני להמשך התהליךבוקר טוב, יש ברשותינו פוליסה לביטוח אחריות מקצועית, אנו מבצעים עשרות פרוייקטים בשנה, ועל כל פרוייקט, אנו נדרשים לחתום על ניספח ביטוח, לאחרונה יש לנו עיקובים מאוד גדולים בהחתמה על אישורי ביטוח, דבר המעקב לנו תשלומים ועקב כך נגרם לנו נזק כספי, האם יש לכם המלצה על חברה החותמת על אישורים גג תוך 48 שעות ? אנחנו שוקלים לבצע מעבר מהסוכנות הקיימת שלנוהי משה ידידי, שוחחנו טלפונית אני מעלה בכל זאת תגובה בפורום, יש בארץ כמה סוכנויות שמתמחות בביטוח אחריות מקצועית להנדסאים, ויש להם הרשאות לתמחר, להפיק ולחתום על נספחי ביטוח במשרדם, דבר המקל ומזרז מאוד בהחתמת נספחי ביטוח ללקוחות, ממליץ לבצע שיחה עם הסוכן ולבקש לקצר זמנים, ועדכן כי זה פוגע בכם כלכלית. תמיד ניתן לבצע מעבר לסוכן שמתמחה בתחום , מייד תרגיש את ההבדל בזמני התגובה. אנחנו נשמח תמיד להיות לשרותך. בהצלחההי , הפוליסה שמתחדשת כרגע ,יש לי כיסוי על בסיס יום האירוע , קיבלתי הצעה יותר זולה, אבל מבירור הכיסוי הוא על בסיס הגשת התביעה , האם כידאי לעבור אשמח לחוות דעתכם בבקשההי ערן , רוב הפוליסות של מקצועות הרפואה הם על בסיס יום האירוע, שזה אומר אתה סוגר תקופה מבחינת הכיסוי גם אם הפסקת את הפוליסה, פוליסות על בסיס הגשת התביעה ברגע שאתה רוצה לבטל את הביטוח, אתה חייב לשמור פוליסת המשך(run off) למשך 7 שנים קדימה . נכון שכרגע אתה יכול לחסוך כ30% מתשלום הביטוח בשנה , אבל בהמשך זה יהיה לך יותר יקר. אני לא הייתי ממליץ לך לעבור במיוחד שפוליסת ביטוח אחריות מקצועית לפסיכיאטרים מאוד יקרה . אני פה אם יש לך עוד שאלות בהצלחההי אנחנו משרד מהנדסים, יש ברשותינו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית כבר שנים, בשנה האחרונה הגיע תביעה למשרדינו אשר הגשנו אותה לפוליסה שברשותינו, נדהמנו לגלות שכרגע בחידוש מעלים לנו את התשלום השנתי בעשרות אחוזים. בדקנו הצעות עם חברות מתחרות והצלחנו להוזיל את הביטוח, השאלה שלי אם יהיה נכון להעביר את פוליסת אחריות מקצועית למהנדסים לחברה חדשה כשהתביעה עדיין בבירור? או להסכים להתייקרות הפוליסה , אשמח לחוות דעתכם.הי אדי, קודם כל יפה שאתה בודק את העניין לפני ביצוע המעבר.
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים הם פוליסות על בסיס הגשת התביעה, חשוב מאוד להודיע על כל חשש לתביעה לחברה המבטחת, כך שגם אם אתה עובר חברת ביטוח, החברה שקיבלה את הדיווח תצטרך להמשיך לטפל בתביעה.
עכשיו לגבי המעבר דווקא לאחר הדיווח, מניסיון לא כדאי לך לעבור בשנה הראשונה, חברה שקיבלה את הדיווח וצריכה לנהל את התביעה ואתה כבר לא לקוח שלה, יהיה לה פחות אינטרס להגן עליך, אז מומלץ לפחות שנה להמשיך (עד שיתברר גובהה הנזק) באותה חברה את פוליסת האחריות מקצועית.
מקווה שעזרתיהי יש לי חברה להנדסה שמעסיקה 3 הנדסאים, ומהנדס אחד כבר כ 10 שנים ואף פעם לא היה לי ביטוח, אני מתעניין בביטוח אחריות מקצועית, האם אני צריך לבטח רק את בעלי המקצוע בחברה או רק את החברה עצמה? אשמח לעצה מכםהי אלעד ידידי, קודם כל חשוב מאוד להיות מבוטחים מתחילת עבודתכם, תביעה אחת במהלך הקריירה לא שווה את כל החיסכון הכספי שחסכתם בתשלום של הביטוח . לגבי שאלתך איך לבטח, ברגע שיש חברה שמעסיקה מהנדסים והנדסאים, חייב לבטח את החברה בביטוח אחריות שילוחית, ומתחת לבטח את ההנדסאים והמהנדסים בביטוח אחריות מקצועית, כך שאם תגיע תביעה לחברה על עבודת עובדיה היא תהיה מכוסה, אנחנו לשרותך לשאלות נוספות. שיהיה בהצלחההי חברת הביטוח מנורה שלחה לי הודעה שהם לא מחדשים לי את הפוליסה, החברה יכולה לעשות דבר כזה גם שאין לי תביעות ?הי ידידי, ביטוח אחריות מקצועית מתחדש כל שנה כמו כל ביטוח אלמנטרי , וחברת הביטוח יכולה בחידוש לא לחדש את הביטוח, לרוב כתוצאה מהפסד בתחום. אתה צריך למצא חברה נוספת שמתמחה בתחום ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים , מה שחשוב זה להעביר את כל הוותק הביטוחי מחברה אחת לשניה , אם תצטרך עזרה בתחום נא עדכן ונעזור לךהי, מבירור אין הרבה חברות שמתעסקות בתחום האם אתם מתעסקים , אשמח לדעת למה ?הי אלי , בביטוח אחריות מקצועית לרופאים יש מספר סוכנויות בארץ שמתמחות בתחום, לגבי ביטוח פעולות פולשניות , כגון ניתוחים הזרקות וכו', יש מספר קטן עוד יותר של סוכנים שפועלים בתחום, הסיבה סיכון מאוד גדול לחברות הביטוח. יש לנו פתרונות לנושא כולל אצל מבטחי משנה בחו"ל, אם אתה צריך צור קשר , שיהיה בהצלחההי יש לי פוליסת אחריות מקצועית, האם היא כוללת צד ג בצורה אוטומאטית? או צריך לפנות לסוכן להוסיף כיסוי זה ?ובפוליסות שלהם יש את 2 הכיסויים באותה הפוליסה, יש חברות שצריך לרכוש את הביטוח צד ג בפוליסה נפרדת ,ממליץ לך לפנות לסוכן שלך ולברר זאת, חשוב מאוד שיהיה לך את 2 הכיסויים בהצלחההי אני הנדסאי בניין, ויש לי פוליסה כבר שנים של אחריות מקצועית, אני יוצא לשליחות ורוצה לבצע הפסקה זמנית אמרו לי שלא יהיה לי כיסוי האם זה נכון ?הם על בסיס הגשת התביעה, אם אתה מבצע הפסקה לפוליסה ותגיע תביעה על העבר הביטוחי אתה לא תהיה מכוסה, ממליץ לך לשמור על רצף ביטוחי לא שווה לקחת סיכון , שיהיה בהצלחההי האם אתם מכירים פתרונות לביטוח אחריות מקצועית לרופא מנתח ?הי יניב , בדרך כלל חברות הביטוח המסורתיות לא מבטחים רופאים שעוסקים בפעולות פולשניות, יש כמה סוכנויות מתמחות שיש להם פתרונות בתחום כולל אותנו, נשמח לבדוק לך הצעה אם אתה צריך , בהצלחההי , רציתי לדעת במעבר בין פוליסות ביטוח האם אין השלכה על העבר הביטוחי שלי ? אני מהנדס בניין ויש לי ביטוח מקצועי כבר כ 10 שניםהי אלי , בעיקרון בביטוח אחריות מקצועית לא מומלץ לעבור בין פוליסות אם אין הבדל משמעותי בתשלום או בתנאים , אם בכל זאת חייב לעבור , בדרך כלל הפוליסה של המהנדסים היא על בסיס הגשת התביעה, וחייב להעביר את התאריך הרטרו שמופיע בפוליסה לפוליסה החדשה , שיהיה בהצלחה
לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915