מימון כנגד נכסי נדל"ן

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רוב אזרחי מדינת ישראל, נוטלים הלוואות, בגלל יוקר המחיה, בעיות שיש עם תזרים מזומנים של העסק, סיוע לילדים ברכישת נכס.

רבים נקלעים לקשיים כלכלים כמו בתקופת הקורונה ואם הם יכולים, הם מבקשים מימון כנגד נכסי נדל"ן. ישנם כאלה שפונים למקורות שהם לא בנקים מוכרים כמו להלוואות חוץ בנקאיות, כשאר הבנק שהם מנהלים בו חשבון מסרב לתת להם הלוואה, או שהם נחשבים למוגבלים בבנק.

אנשים אלה, בגלל המצב הקיים, אינם יכולים ליטול הלוואות בבנק סטנדרטי בגלל ההנחיות של בנק ישראל, מה שמונע מהבנקים להיענות להלוואה שאותה הם מבקשים. הלוואה לבעל נכס, משמעותה היא העמדת הנכס כביטחון לבנק. הנכס הוא זה שעשוי לגרום להלוואה להיות מאושרת, במיוחד מגורמים חוץ בנקאיים.

בגלל שקיימת תחרות בין גורמים חוץ בנקאיים, ניתן יהיה לבצע סקר שוק באמצעות יועץ משכנתאות פרטי שמכיר את כל הגורמים למשכנתא חוץ בנקאית, מה שיגרום לווים לקבל הלוואת מימון כנגד נכסי נדל"ן בתנאים טובים יותר.

הגורם החוץ בנקאי או אם הלווים אינם מוגבלים ופונים לבנק עצמו, הסיכוי יהיה רב יותר שיקבלו הלוואה כנגד שעבוד הנכס. נכסים אשר נרכשו במזומן, יכולים בהחלט להוות ערבות טובה לבנקים שמהם הלווים מעוניינים ליטול הלוואה.

מי שאין לו ברירה אחרת, עליו פשוט לפנות לגורמים חוץ בנקאי, על מנת שאלה יאפשרו לו ליטול הלוואה כנגד שעבוד הנכס. למשל כאשר בית עסק מעוניין במינוף, הוא יוכל לבצע מימון זה.

מימון כנגד נכסי נדל"ן

היחלצות ממצב קיים באמצעות קבלת הלוואה כנגד מימון נכס קיים

הרבה עסקים נקלעו לחובות, כאשר הם קיימים שנים, בגלל משבר הקורונה אשר פקד את כל העולם. ההחזרים של ההלוואה, יכולים להיות למספר שנים. בכל חודש הסכום של ההחזר החודשי, יכלול את תשלום מלוא הריבית בעבור החודש שחולף, בהחזר הקרן.

למשל אם אדם לווה מהבנק 200,00 ₪, לתקופה של 100 חודשים בחודש הראשון הוא יצטרך להחזיר סכום של 4,000 ₪ כאשר 2,000 ₪ מההחזר יהיה החזר על הקרן. 2,00 השקלים הנותרים יהיו החזרים על הריבית החודשית. למי שיש נכס מסחרי, הוא יוכל לקבל את ההלוואה שהיא למעשה מימון כנגד נכסי נדל"ן, כאשר ההחזר החודשי יהיה ערובה כנגד שכירות מניבה של הנכס.

 מי שנקלע למצב פיננסי בעייתי ויש ברשותו נכס, יוכל בקלות לקבל מימון כנגד נכסי נדל"ן.  החזרי ההלוואה ירדו בכל חודש, לפי המסלול שנבחר למימון זה.

רבים משתמשים באופציה זו, ליציאה ממצב כלכלי שאין ממנו מנוס. יש לחשב היטב את החזרי ההלוואה באמצעות יועץ משכנתאות או הלוואות, כאשר ההחזרים יהיו על סמך הכנסתו החודשית, מה שיסייע לו לשקול היטב, אם הלוואה זו תהיה כדאית עבורו.

יש לציין, כי ככל שהסכום להלוואה יהיה גבוה יותר, כך הבנקים יעמידו תנאים קשים יותר, על מנת שהבנק יהיה בטוח כי הלווים יעמדו בתנאי ההלוואה.

שעבוד נכס – ערבות מצוינת לבנקים שמציעים הלוואות

לפעמים קיים הצורך בהלוואה של סכום גבוה אם למטרת רכישת דירה חדשה כנגד נכס שכבר נמצא בבעלות הלווים.

הלוואות כגון מימון כנגד נכסי נדל"ן הן שכיחות יותר. הבנקים או גורמים חוץ בנקאיים, ישעבדו את הנכס לטובתם ויסירו את השעבוד רק עם פירעון מלא של ההלוואה. למעשה, הלוואות אלה של שעבוד נכס קיים, דומות להלוואות משכנתא.

ניתן לקבל הלוואות כנגד שעבוד הנכס שברשות הלווים, בערוצים שונים כמו באמצעות גופי מימון וחברות האשראי שגם הם נכנסו לתחום זה בשנים האחרונות..  מי שזקוק לסכומים של מעל ל-100,000 ₪, יוכל להפיק תועלת מהלוואות כנגד שעבוד נכסים.

אם למשל לסגירת חוב אישי, כאשר הלווים חשים כי יש להם בעיה מול הנושים והם חשים חנוקים, ניתן לתת פתרון, גם לצורך חובות עסקיים, פתרון זה יכול להיות יעיל במיוחד, עד שהעסק יתאושש. ניתן לקבל מימון זה, גם עבור הרחבת העסק או לרכישה של עוד עסקים, פתרון זה ניתן גם למסורבי משכנתא פרטים מכאן>>

אם יש לכם איחוד הלוואות ותוכלו לשפר את תנאי ההלוואה, הפתרון היעיל הוא הלוואה או מימון כנגד נכסי נדל"ן.

ניתן יהיה להיפטר מהלוואות קודמות, באמצעות קבלת סכום ההלוואה הנדרש לכיסויים של הלוואות קודמות. ישנם אנשים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל והם משעבדים נכס קיים, בכדי שיוכלו לרכוש דירות מניבות בחו"ל כאשר תנאי האשראי יהיו נוחים יותר.

ניתן יהיה לקבל סכומי הלוואה של 200,00 ₪ ומעלה לכיסוי חובות, כיבוי שריפות בגלל חובות אלה או לכל מטרה אחרת שמצדיקה בהחלט הלוואה כנגד שעבוד נכס.

חדש !! ניתן כיום לקבל סכומי הלוואה עד ל-85% מערך הנכס הממושכן.

אם לדוגמא לוו הממשכן נכס ששוויו שני מיליון שקלים, כאשר ישנה משכנתא קיימת על הנכס, ניתן יהיה לקבל משכנתא נוספת עד לגובה של 85% מערך הנכס. על מנת לקבל בזמן קצר, הלוואה כנגד מימון נכס, תינתן בקלות יותר, מגופים חוץ בנקאיים למי שלחוץ.

כמו כן, ניתן יהיה לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים באמצעות יועץ משכנתאות והלוואות, שיוכל להשיג ריבית ותנאים נוחים יותר למטרת הלוואה זו.

פנו אלינו לקבלת שיחת ייעוץ מיועץ משכנתאות מומחה

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן