הלוואה לסגירת חובות

הדרך לסגירת כל החובות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

רובנו היינו בחוב לפחות אחת לחיינו, בשל מגוון של סיבות שונות. סיבות אלה יכולות להיות קשות ובלתי צפויות, או לחילופין, נסיבות מצטברות שהובילו אותנו למצב של חובות, כמו למשל לקיחת משכנתא גדולה, איבוד מקום העבודה, שיפוץ או מעבר בית  ועוד. בכל מקרה, לעיתים קרובות, חובות אלה יהיו כרוכים בקנסות, עמלות או ריביות גבוהות, אשר עלולים להעמיק את החוב שלנו ולהקשות עלינו לחזור למסלול חיים תקין ולסלק את החובות. ייתכן כי במצב כזה, האופציה הטובה ביותר עבורנו תהיה הלוואה לסגירת חובות. אז מהי הלוואה לסגירת חובות, למה ומתי כדאי לקחת אותה ומה עוד חשוב שנדע בנושא? הכל לפניכם במדריך הבא.

מהי הלוואה לסגירת חובות?

הלוואה לסגירת חובות היא הלוואה שמטרתה העיקרית היא לרכז ללווה את כל החובות שלו תחת "קורת גג" אחת. עניין זה מאפשר ללווה לעקוב אחר החוב שלו בצורה פשוטה וקלה יותר, ולעיתים קרובות אף לצמצם את העלויות הכרוכות בהלוואה. בנוסף, לקיחת הלוואה אחת גדולה המיועדת ספציפית לסגירת חובות, לרוב תאפשר לנו לפרוס את ההלוואה באופן נוח יותר, אשר יסייע לנו "להשתלט" על החוב ולהחזיר אותו בקצב שאנחנו יכולים לעמוד בו.

הלוואה לסגירת חובות

מתי כדאי לפנות לפתרון כזה?

הלוואה לסגירת חובות היא הלוואה שתמיד ניתן להיעזר בה, אך עם זאת, כדאי לעשות זאת בחוכמה ורק כאשר אנו באמת זקוקים לכך. בדרך כלל, כדאי לקחת הלוואה לסגירת חובות כאשר אנו מתמודדים עם חובות רבים או עם הלוואות רבות, אשר לכל אחד מהם תנאי החזר שונים וריביות גבוהות. כדאי מאוד לעשות חישוב כולל של הריביות בכל אחד מהחובות או ההלוואות ולהעמיד אותם אל מול הריביות המוצעות לנו בהלוואה לסגירת חובות. לעיתים קרובות, ניווכח שהריביות בהלוואה לסגירת חובות נמוכות יותר. במצב כזה, הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה לקחת את ההלוואה, לסגור באמצעותה את כל החובות שלנו ובעצם "להתחיל מחדש" עם פריסה נוחה יותר של תשלומים וריביות נמוכות יותר, שיאפשרו לנו להחזיר את החובות שלנו ולצאת מהמצב הכלכלי הקשה שנקלענו אליו.

מי מעניק הלוואה לסגירת חובות?

כאשר אנו חושבים על הלוואה, רובנו חושבים אוטומטית על הבנק – ולא בכדי. בנקים משמשים כיום כמלווים הגדולים ביותר בשוק, ומאפשרים הן ללקוחותיהם והן ללקוחות בנקים אחרים לקבל מגוון של הלוואות. עם זאת, חשוב לזכור כי הלוואות הניתנות בבנקים הן לא בהכרח ההלוואות האטרקטיביות ביותר, ולעיתים קרובות, הן כרוכות בעמלות גבוהות או בתנאים נוקשים יחסית (כמו למשל קנס גדול עבור פירעון מוקדם של ההלוואה). לכן, כדאי לדעת כי כיום קיימים גופים חוץ בנקאיים רבים אשר נותנים הלוואות למגוון של מטרות שונות, כאשר סגירת חובות היא אחת מהן. לעיתים קרובות, בגופים חוץ בנקאיים נוכל למצוא הלוואות בריביות ותנאים אטרקטיביים במיוחד.

היכן כדאי לקחת את ההלוואה?

בשל העובדה כי קיימים כיום גורמים רבים בשוק המאפשרים קבלת הלוואה, חשוב מאוד לעשות "סקר שוק" נרחב ולהבין היכן מוצעת לנו ההלוואה הטובה ביותר. בבואנו לעשות זאת, כדאי לקחת בחשבון פרמטרים כמו גובה הריביות, גובה ההחזר החודשי, תנאי ההלוואה, גמישותה (האם ניתן לפרוע מוקדם יותר? האם ניתן לבצע הפקדות גם בלי קשר להחזרים החודשיים?), וכך למעשה לבחור את ההלוואה הטובה ביותר למצבנו האינדבידואלי.

האם כידאי לקחת יועץ משכנתאות והלוואות?

יועץ משכנתאות והלוואות הוא האיש הנכון שיכול לייעץ לגבי סגירת כל ההלוואות ולקיחת הלוואה אחת מרכזת, והוא זה שידאג לשפר את המצב הכלכלי של המשפחה בהווה ובעתיד. ליועץ המשכנתאות יש מערכות היכולות לבחון בדיוק מה עלות ההלוואה, והאם כידאי ואיך לבצע את המעבר .

אל תחכו שיהיה כבר מאוחר חייב לפעול במהרה. נשמח לשוחח איתכם כרגע ולבחון אם נוכל לעזור לכם טלפונית, שיחת ייעוץ ראשונית עלינו. השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם מייד

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן