הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אין ספק כי כולנו עוברים תקופות כלכליות קשות בחיים, הדורשות מאיתנו להשיג סכומי כסף שאין ברשותנו במהירות. בין אם מדובר בחובות כספיים, באירוע מכונן בחיים שלנו, בתקופות של אבטלה ממושכת או אפילו לצורך רכישות גדולות, שיפוצים ועוד – הלוואה לכל מטרה תהיה לרוב הפתרון הטוב והזמין ביותר עבורנו. אז מהי בדיוק הלוואה לכל מטרה, מאיפה ניתן לקחת אותה ומה עוד כדאי לדעת בנושא? לפניכם המדריך השלם.

מהי הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה – כשמה כן היא. מדובר בהלוואה הניתנת לאנשים באופן פשוט יחסית, ומבלי שיצטרכו להצהיר על ייעוד כלשהו לכסף. כלומר, בניגוד להלוואות המיועדות באופן ספציפי לרכישת דירה, סגירת חובות או רכישת רכב למשל, הלוואה לכל מטרה משמשת כמעין הלוואה כללית, ואינה מצריכה מתן הסברים כלשהם לגוף המלווה.

על אף שהלוואה זו יכולה להינתן לכל אדם, ישנם גופים המאפשרים את מתן ההלוואה רק ללווים שבבעלותם נכס כלשהו, כך שהנכס משמש בעצם כסוג של ערובה להחזרת הכסף. במקרים אחרים, בהם ללווים אין נכס אותו הם יכולים למעשה למשכן, ייתכן כי יידרשו ערבים או בטחונות להלוואה. בכל מקרה, מדובר בהלוואה יחסית פשוטה ומהירה, אותה ניתן לקבל ממגוון של מקורות שונים.

מאיפה ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?

כאשר אנו חושבים על הלוואות, רובנו חושבים אוטומטית על הבנקים. על אף שבנקים מעניקים הלוואות באופן כללי והלוואות לכל מטרה בפרט, חשוב להבין כי ישנם עוד גופים שעוסקים במתן הלוואות בשוק.
מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות והלוואות מומחה, לעיתים היועץ יפנה לגופים אלה אף יציעו ריביות נמוכות יותר מהבנק, או יאפשרו לקבל את ההלוואה בתנאי החזר טובים יותר. כאשר יש בבעלות הלווה נכס כלשהו, ההליך לרוב יהיה פשוט ומהיר יותר בגופים חוץ בנקאיים, או אף יתאפשר במסגרת של "משכנתא לכל מטרה".

הלוואה לכל מטרה

מהי משכנתא לכל מטרה?

בניגוד להלוואה רגילה אחרת, משכנתא לכל מטרה מאפשרת לנו לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר בכל הקשור לריביות וההחזרים, שכן לגוף המלווה יש בטוחה – הדירה עצמה. ההבדל העיקרי בין משכנתא רגילה למשכנתא ללא מטרה, היא שבמשכנתא רגילה הכסף מגיע לבעל הנכס (כלומר, בעל הדירה שממנו אנו רוכשים אותה, או לחילופין – הבנק), ואילו משכנתא ללא מטרה מאפשרת לנו לקבל את הכסף לחשבון הבנק שלנו ולייעד אותו לצרכים אחרים שהם לא רכישת דירה, כמו למשל שיפוצים, או במילים אחרות: לכל מטרה.

למה חשוב לשים לב כאשר אנו לוקחים הלוואה כזו?

חשוב להבין כי על אף שהלוואות יכולות לסייע לנו מאוד בתקופות קשות בחיינו, הן כרוכות לא פעם בריביות, עמלות והחזרים חודשיים, העלולים להכניס אותנו למעין "כדור שלג" של הלוואות. מסיבה זו, טרם לקיחת ההלוואה, חשוב לתת את הדעת על הדברים הבאים:

  • גובה הריבית בהלוואה המוצעת לנו – רצוי, כמובן, לבחור בהלוואה בה מוצעת לנו הריבית הנמוכה ביותר.
  • הגוף המלווה – חשוב מאוד לוודא שמדובר בגוף מאושר, מהימן ומקצועי.
  • סכום ההחזר החודשי – פריסת התשלומים יכולה להיות מצומצמת או רחבה, בהתאם לתנאי ההלוואה או לצרכי הלקוח. חשוב מאוד לוודא שאנו יכולים לעמוד בהחזרים החודשיים, וזאת על מנת שנוכל להימנע מחובות נוספים.
  • תנאי ההלוואה – ובכלל זה מתי ניתן לפרוע אותה, האם קיימת עמלה על פירעון מוקדם, האם ההחזרים קבועים או משתנים ועוד.

למה חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות והלוואות מומחה?

  • יועץ המשכנתאות עובד עם כל הגופים הפיננסים ויוכל לתת לך את ההצעה המשתלמת ביותר.
  • היועץ יוכל לבדוק בדיוק את עלות ההלוואה שמציעים לך, לא תמיד הריבית משחקת תפקיד אלה המסלול המוצע, והאם יש הצמדה למדד או לא.
  • הלוואה לכל מטרה היא הלוואה לכל דבר וחייב לבדוק את כל סל האשראי של הלקוח ולבנות תקציב מסודר לכל סל האשראי, לפעמים יבוצע מחזור משכנתא ויחסוך המון כסף על כל ההלוואה.

מומלץ מאוד לקחת הלוואה לכל מטרה עם יועץ משכנתאות מוסמך, אנחנו נשמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני ללקיחת הלוואה לכל מטרה. פנו אלינו עכשיו!

מאמרים שאסור לפספס:

מתן האשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן