אחת ולתמיד – למה אתם חייבים שיהיה לכם ביטוח סייבר בעסק?

הגיע הזמן להגן על העסק שלך מפני סיכוני סייבר

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

כבר מזמן חלפו הימים שבהם עסקים התנהלו בעזרת ספרי חשבונות ומידע היה מועבר ידנית, בפקס או באמצעות שירותי הדואר. העידן המודרני הממוחשב מזמן לנו אינספור אפשרויות חדשות והבטחות חדשות, אך לצדן – גם סיכונים חדשים. בימינו, כל עסק משתמש במחשבים ובתקשורת אינטרנטית, בדרך זו או אחרת. לכן, בד בבד עם האפשרויות המתוחכמות והמתקדמות, כל עסק חשוף גם לפגיעות ולנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה ממתקפת סייבר. לאור זאת, נראה כי מי שלא ידאג להגן על עצמו היום, עלול להצטער על כך מחר.

הגודל לא קובע

בעל עסק קטן יכול לומר "העסק שלי קטן ולא ידוע, לא משתלם לסחוט אותי. למה שמישהו ירצה לגרום לי נזק?". ובכן, תוכנות זדוניות אינן תמיד מוכוונות מטרה. וירוסים המשוחררים למרחב האינטרנטי פוגעים בכל מחשב שנחשף אליהם, ללא קשר לארגון או לחברה שהוא שייך אליהם. יתרה מכך, מתקפה מכוונת על לקוח, על ספק או על כל אדם אחר המקיים איתך תקשורת אלקטרונית עלולה לפגוע בך בתור אפקט צדדי לא מכוון, כמו רסיסי פצצה. גודל העסק שלך, אם כן, אינו קובע ואינו מונע את אפשרות הפגיעה בך.

מהו ביטוח סייבר?

ביטוח סייבר לעסק אינו יכול להגן עליך מפני התקפות סייבר, אך הוא מבטיח לך פיצוי בעבור נזק שייגרם כתוצאה ממתקפה כזו. אין המדובר בדרכים או בשיטות לאבטחת מידע ובהגנה מפני וירוסים ומתקפות סייבר אחרות, אלא בהגנה מפני הנזק הכלכלי שעלול להיגרם כתוצאה ממתקפות אלו. כמובן, לצד ביטוח סייבר לעסק יש לדאוג להגנה מרבית ולאבטחת מידע, אך תחום זה שייך לאנשי המחשוב ולא לאנשי הביטוח.

מתקפות סייבר

לצד האפשרויות המופלאות שמזמנת הרשת לכולנו, גורמים עוינים מוצאים גם הם ברשת כר נרחב של אפשרויות לגרימת נזק, איומים וסחיטה כספית של ארגונים וחברות שהותקפו. הנזק התפעולי שיכול להיגרם לחברה או לעסק הוא הרסני, וההפסדים הכספיים עלולים למוטט את העסק שלך. משום כך, טוב שתעמוד לצדך חברת ביטוח שתכסה את הפסדיך.

ביטוח מתקפת סייבר

רבות הדרכים

העסק שלך עלול להיפגע בדרכים שונות: במתקפה מכוונת, באמצעות סוס טרויאני, באמצעות הודעת מייל המגיעה מאדם בלתי מוכר, או דווקא מאדם מוכר שמחשבו נפגע. האפשרויות להיפגע רבות ושונות, ועסקים רבים נפגעים בכל שנה. לכן, אם ברצונך למנוע נזק בלתי הפיך לעסק שלך, ביטוח סייבר הוא הכרחי עבורך.

מומחיות

כאשר אתה רוכש ביטוח סייבר, עשה זאת אצל חברה המתמחה בנושא. על מנת שהביטוח יהיה שלם, על החברה המבטחת להכיר את נושא הסייבר על בוריו, להבין את דרך העבודה של העסק שלך, את נקודות התורפה שלו ואת המקומות המועדים לפורענות. כמו כן, על נציגי החברה להיות בעלי ידע מקצועי נרחב ומבוסס, הן בתחום הביטוח והן בתחומי המחשוב והתקשורת האינטרנטית.

הכן עצמך למחר

מתקפות הסייבר הולכות ומשתכללות, וכבר היום אחוז העסקים הנפגעים בצורה זו או אחרת ממתקפה כזו הוא גבוה למדי. הנזק לעסק שלך יכול להיות משני או מזערי, אך מתקפת סייבר זדונית עלולה גם למוטט את העסק כלכלית, או למנוע מן העסק להמשיך ולתפקד עד שלא ישולם כופר גבוה. ככל שהזמן עובר והמחשוב חודר לכל תחומי הפעילות של עסקים, גובר הצורך בביטוח סייבר. כמובן, יש לדאוג לאמצעי ההגנה ואבטחת המידע הטובים ביותר, אך גם אלה – מתקדמים ומשוכללים ככל שיהיו – אינם יכולים לספק לך הגנה מושלמת. לכן, רכוש ביטוח סייבר לעסק שלך ועדיף מוקדם ממאוחר, כדי שלא תמצא עצמך נפגע מחר.

צור איתנו עוד היום קשר כדי להתאים את הביטוח לנתוני העסק שלך.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן