למה אסור לחברה שלך לפעול ללא ביטוח סייבר

ביטוח סייבר הגנה על עתיד העסק שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

במציאות של היום כל חברה חייבת להגן על עצמה מפני מתקפות הסייבר הרבות. מדי שנה אירועי ומתקפות הסייבר הולכים וגוברים, הם גורמים לנזקים עצומים לעסקים ולארגונים בארץ ובעולם, להפסדים כספיים, לתשלום כופר ולפגיעה בתדמית החברה. לכן, חשוב לרכוש ביטוח סייבר לחברה, שכן הפוליסה המקיפה מעניקה כיסוי מפני אובדן הכנסות בעקבות מתקפת סייבר ומניעת גישה למערכות המחשוב ולנתונים הנחוצים לפעילות השוטפת, כיסוי נזקי צד שלישי וכיסוי הוצאות בגין העסקת מומחי סייבר ויועצי מדיה במקרה של משבר.

ביטוח סייבר בהתאמה אישית מלאה

ביטוח סייבר ניתן להתאמה אישית מדויקת למאפייני העסק ולצרכיו הייחודיים. חשוב לזכור כי משבר סייבר עלול להתרחש בכל רגע נתון וללא כל הודעה מוקדמת. עסקים בישראל חשופים למתקפות סייבר קשות מהאקרים ומארגוני טרור שונים. חשוב לזכור כי משבר סייבר עלול להשפיע לא רק על העסק ואובדן הכנסותיו, אלא גם על לקוחות החברה.

בשנים האחרונות אנו עדים למתקפות סייבר רבות ומגוונות, ביניהן מניעת גישה למערכות המחשוב והנתונים ודרישה לתשלום כדי לקבל גישה מחדש למידע העסקי. הסחיטות באינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מהסיכונים הקיימים לעסקים המשתמשים במערכות מחשוב ואינטרנט, כלומר כל העסקים.

אסור לעבוד ללא ביטוח סייבר

מה כוללת הפוליסה?

פוליסת לביטוח סייבר כוללת מספר ביטוחים וכיסויים שונים, הפוליסה ניתנת להרחבה בהתאם לצורכי הארגון ומאפייניו. פוליסה בסיסית לביטוח סייבר כוללת את הכיסויים החשובים הבאים:

  • אובדן הכנסות ורווחים 
  • תשלום הוצאות למומחי סייבר ומדיה 
  • תשלום בגין הוצאות דיווח ללקוחות העסק
  • פיצוי כספי בגין סחיטה (כופר)
  • תשלום נזקים שנגרמו לצד שלישי
  • כיסוי תשלום קנסות ברי ביטוח
  • כיסוי בגין אירועי אבטחת מידע והגנה על פרטיות
  • כיסוי הוצאות חקירה

ניתן לרכוש הרחבות שונות לפוליסה, בהתאם לצורכי העסק או הארגון. כך לדוגמה, במקרים מסוימים מומלץ לרכוש הרחבה לפוליסה לכיסוי הוצאות בגין יחסי ציבור, הרחבה של חבות אישית של עובדי העסק עקב אירוע ביטוחי המכוסה בפוליסה ועוד.

פוליסה חשובה המאפשרת לעסק להתגונן ולהשתקם

פוליסה לביטוח סייבר מעניקה שקט נפשי לבעלי הארגון ועובדיו, וכיסוי מקיף מפני מגוון אירועים ומשברי סייבר. הפוליסה נחוצה לכל העסקים, היא מאפשרת למבוטחים לשקם את הנזקים שנגרמו עקב מתקפת סייבר. הביטוח כולל כיסוי ההוצאות הנדרשות לשיקום מערכות המחשוב ואבטחת המידע בעסק, כיסוי לשחזור המידע והנתונים, וכמובן כיסוי נזקים לצד שלישי.

ראוי לציין כי מתקפת סייבר עלולה לגרום נזק גם ללקוחות המבוטח, למשל כתוצאה מגניבת פרטים אישיים, כרטיסי אשראי, פרטי חשבון בנק וכיוצא בזה. בנוסף, הפוליסה מעניקה כיסוי לנזקים הנגרמים לצד שלישי כתוצאה מהשחתה או פגיעה בנתונים, שליחת וירוסים ללא ידיעת המבוטח ושימוש בנתונים ובתוכן של העסק  לרעה ונגד החוק.

התאמת פוליסת סייבר

לאחר שהבנתם מדוע גם אתם חייבים למהר ולרכוש פוליסה לביטוח סייבר, עליכם לפנות לסוכנות ביטוח המתמחה בתחום ומציעה מענה מקצועי ופתרונות מקיפים ומותאמים אישית לצורכי ולמאפייני המבוטח. איומי ומתקפות הסייבר גורמים לנזק כלכלי ותדמיתי לעסקים רבים בארץ, לאובדן הכנסות ולנטישת לקוחות. מתקפת סייבר עלולה להשבית את מערכות המחשוב, לגרום למחיקת או לשינוי נתונים במאגרי המידע של העסק, ולהסב נזק פיסי למחשבים ולציוד תקשורת, וקיים גם סיכון לנזק מוחשי וכבד ללקוחות המבוטח.

לכן, אין לוותר על ייעוץ מקצועי אנו מזמינים אותך ליצור קשר לשיחת ייעוץ ללא תשלום.

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן