ביטוח סייבר - גלה את הסיכון העיקרי שלך • יעדים סוכנות לביטוח בע"מ

רכוש ביטוח נסיעות אונליין 24/7

יעדים ביטוח

Call 03-9199915 03-9199915
 • ביטוח סייבר זה השטח שלנו

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

ביטוח סייבר

ביטוח סייבר להגנה מפני פריצות אבטחת מידע

למה חייבים בימינו להצטייד בביטוח סייבר

לפני פחות משבועיים היינו עדים למתקפת סייבר ענקית על גופים רבים בכל העולם, ובכלל זה בישראל. ביטוח סייבר הוא חיוני לשמירה על הנכסים הדיגיטליים שלכם, ומומלץ להצטייד בביטוח מסוג זה בהקדם האפשרי.

ארה"ב, בריטניה, רוסיה, ספרד, איטליה, פורטוגל; לא, לא מדובר ברשימת זוכות במדליות באולימפיאדה, אלא ברשימה חלקית של המדינות שנפגעו ממתקפת הסייבר הענקית שהתרחשה ברחבי העולם מוקדם יותר החודש.

גופים כמו ה-NHS (שירותי הבריאות של בריטניה) נפגעו, ועשרות בתי חולים נפגעו בעקבות זאת. זו רק דוגמא אחת לנזק העצום שאירוע סייבר עלול ליצור גם בארגונים ובגופים שמחזיקים במנגנוני הגנה חזקים ומתקדמים. מתקפת הסייבר כללה גם בתי עסק רבים. כיוון שקשה להתגונן באופן מוחלט מפני מתקפות סייבר כאלו, מומלץ לכל בית עסק וארגון להצטייד בביטוח סייבר, שיכול ליצור את ההבדל ברגע האמת.

 

על עסקים ומחשבים

 

מחשבים הם חלק משמעותי מאוד מעסקים ומההתנהלות העסקית בימינו. בעידן הנוכחי, רוב הפעילות העסקית מתרחשת על גבי המחשבים, אשר מאחסנים מידע רב בנוגע לעסק שלנו, ובכלל זה מידע אודות כספים וחשבונות בנק, תוכניות עסקיות שנתיות וארוכות טווח, מוצרי החברה ועוד.  

ביטוח סייבר

הסכנות שבמתקפת סייבר

 

מתקפת סייבר שתפרוץ את ההגנות של המחשבים שלנו יכולה להסב נזק חמור לבית העסק שלנו. המתקפה יכולה לשתק את היכולת שלנו לנהל עסקים, ובכך להביא לנזק כלכלי חמור עקב חוסר היכולת לבצע עסקאות. בנוסף, היא יכולה לפגוע קשות במוניטין שלנו, במיוחד אם אנחנו מחזיקים במידע חיוני של לקוחותינו.

ביטוח סייבר

מדוע חשוב לעשות ביטוח סייבר ?

ביטוח סיכוני סייבר מגן על בית העסק מפני סיכונים שונים שלהם הוא חשוף. כולל הגנה  על אובדן  מידע, נתונים ותוצאות ומפני נזקים למחשבים, לשרתים וכדומה. בנוסף, בשנים האחרונות תופעת הכופר הממוחשב (תופעה שבה משתלטים על מחשבי החברה ודורשים תשלום כופר) הפכה לפופולארית בקרב ההאקרים, וביטוח סייבר מגן עליך גם מפני תופעה זו.

בנוסף, ביטוח סייבר מגן על בית העסק מפני נזק שייגרם לצד שלישי. במסגרתו, נזק שיגרם לצד שלישי עקב גניבת  מידע פרטי כמו מידע על כרטיסי אשראי ועל חשבונות בנק, יכוסה על ידי ביטוח הסייבר. בנוסף, ביטוח הסייבר מכסה נזק שייגרם לצד שלישי עקב מחיקה או השחתה של נתונים, שיגור וירוסים בלתי מכוון ושימוש בתוכן שלא כדין. הוא יכסה אפילו את הוצאות החקירה בגין אירוע הסייבר. כך, ביטוח סייבר מעניק לבית העסק את כל ההגנה הביטוחית שהוא צריך ומעניק לבעלי העסק שקט נפשי וביטחון.

מהגנה לשיקום

ביטוח סייבר מסייע לבית העסק לשקם את הנזק שנגרם בעקבות אירוע הסייבר. הביטוח מכסה את ההוצאות הכרוכות בשיקום המחשבים ובתיקונם, כמו גם את ההוצאה הגדולה שכרוכה בשחזור המידע והנתונים, אם אלה נפגעו.

רצוי מאוד לעשות ביטוח סייבר בחברה גדולה ומוכרת. חברות אלו מחזיקות בכלים רבים ובידע מתקדם בנושא, ובעיקר בגב כלכלי שיכול ליצור את ההבדל ברגע האמת.


 חברתנו ממתמחה בביטוח סייבר להגנה מפני פריצות אבטחת מידע .  הניסיון שצברנו במשך השנים בתחום הם נכס עבורך, הצטרף למאות חברות שבחרו ביעדים ביטוח ונייצר לך שקט נפשי בתחום. אנו ביעדים מבינים שעולם המחשוב מתפתח בקצב מהיר ומהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות העיסקית  אשר מתבצעות ברובן בעולם דיגיטאלי.מתקפות הסייבר על מערך המחשוב והמידע עלולות לפגוע בנתונים ובפעילות עסקית בעלת ערך רב.

כיסוי סייבר בדרך כלל ניתן לרכישה במסגרת ביטוח עסק והמשרד, משדרג את הפוליסה ומעניק הגנה בעת קרות אירוע פריצת אבטחה ואיומים טכנולוגיים שונים.

מה כולל הכיסוי ?

 

כיסוי אחריות בגין נזק לצד שלישי הנגרם מאירוע סייבר

 

 • כיסוי בגין אירוע אבטחת מידע והגנה על פרטיות- הכולל גניבה או גילוי מידע פרטי או תאגידי סודי.
 • כיסוי מפני השחתה או מחיקת מסד נתונים ממערכות המחשב כתוצאה מכשל אבטחה .
 • כיסוי בגין אי מניעת שיגור וירוס למערכות מחשב צד שלישי.
 • כיסוי מדיה בגין הצגת מידע באתר האינטרנט של המבוטח או שימוש בתוכן אשר נעשה בהעתקה,הוצאת דיבה או אחר.
 • כיסוי הוצאות חקירה או הליך מנהלי בגין אירוע סייבר.
 • ניתן לרכוש הרחבה לחבות אישית של עובדי החברה עקב מקרה ביטוח מכוסה.
 • ניתן לרכוש כיסוי עבור הוצאות בגין יחסי ציבור.
 • ניתן להרכוש כיסוי לתקופת דיווח מורחבת של 180 ימים- ההרחבה קריטית למבוטחים הנידרשים לחתום על ניספחי ביטוח.

 

הגנה מפני סיכוני סייבר לבית העסק או למשרד המבוטח

 

 • כיסוי בגין נזקי סחיטה כתוצאה מאיום לפגיעת סייבר.
 • כיסוי בגין גניבת סייבר.
 • כיסוי בגין הוצאות המבוטח לשחזור מסד נתונים, ושיקום הרשת.
 • כיסוי אובדן תוצאתי עקב אירוע סייבר שפגע במערכות מחשב של המבוטח המוגדר כהפחתה בהכנסות העיסקיות,
  וכן הוצאות תפעול סבירות נוספות אשר נגרמו למבוטח במהלך תקופת השיקום, עקב אירוע סייבר.
 • ניתן לרכוש הרחבה בגין הוצאות סבירות הכרחיות שהוציא המבוטח והנדרשת על פי דין, לגבי הודעה לצד ג (הנפגע) בגין אירוע הסייבר.
   

להתאמת כיסוי ביטוח סייבר, חשוב לפנות לסוכנות שמתמחה בתחום. אנחנו לשרותכם לשאלות נוספות .

 

מספר מדרגים:68 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:


לקבלת ייעוץ, חייגו עכשיו:  03-9199915