מחשבון משכנתא

בדרך ללקיחת משכנתא? ריכזנו עבורך את כל המידע וכל המחשבוני המשכנתא שקיימים ברשת

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחשבון משכנתא מהווה כלי עזר חשוב עבור אנשים בציבור, המעוניינים לקבל הלוואת משכנתא מהבנק לצורך רכישת נכס לצרכי מגורים ו/או למטרות עסקיות, אך אין ברשותם ידע מקצועי בתחום הפיננסי.

באמצעות מחשבון משכנתא ניתן בקלות ובמהירות לבחור את המסלול המתאים לכם לפי סכום ההון העצמי בתקופת ההלוואה, לדעת מהו גובה ההחזר החודשי הצפוי, מהי שיטת פירעון תשלומים לבנק המלווה ועוד. יחד עם זאת, לפני שמבצעים את הבדיקה חשוב לשים לב לכך  שסכום ההחזר החודשי המוצג לפניכם הוא רק על בסיס הערכה. שכן, מסלולי המשכנתא השונים מחוייבים בתשלום ריביות משתנות וצמודים למדד ואלו נתונים שלא ניתן לצפות מראש ומשליכים ישירות על סכומי ההחזר החודשי שתשלמו.

בנוסף, חשוב לדעת שיש סוגים שונים של מחשבונים, חלקם יכולים לחשב את גובה ההחזר החודשי ההתחלתי בלי להוסיף את שינויי הריבית והמדד הצפויים או כאלה המראים את סכום ההחזר הכספי עבור כל תקופת ההלוואה יחד וכדומה. לכן, כדאי לבחור להשתמש במחשבון משכנתא המתאים לכם אשר עונה לכם על הצרכים האישיים.

מחשבון משכנתא

איך מבצעים את חישוב המשכנתא?

כיום, ברשת האינטרנט ניתן למצוא מגוון מחשבון משכנתא של הבנקים השונים למשכנתאות, משרדי ממשלה, חברות ביטוח ועוד, המתאימים לחישובים פשוטים עד מורכבים, לפי הצורך האישי. בצורה זו, יכול כל אדם בציבור, לבדוק אונליין את החזר ההלוואה החודשי המוערך לפי סכומים שונים בתנאים ספציפיים. לשם כך, יש להכניס פרמטרים  כגון סכום מחזור המשכנתא שאתם מעוניינים לקבל, משך ההלוואה, המסלול הרצוי, אופן ההחזר ותקבלו בתוך מספר שניות תוצאה של סכום הכסף אותו עליכם לשלם לגוף המלווה בכל חודש. לאור ההיצע הרחב הקיים בשוק הפיננסים, יש מחשבון משכנתא שיכול לחשב את גובה המשכנתא לפי סכום ההחזר החודשי שהקלידו וכן מחשבונים המציגים הערכה של סכום המשכנתא הסופי הכולל את הריביות העתידיות, שינויי המדדים ותנאי המסלול הספציפי.

מתי משתמשים במחשבון משכנתא?

עוגןמחשבון משכנתא הוא כלי עזר שימושי בו ניתן להשתמש בכל שלב בדרך לקבלת המשכנתא הרצויה. כבר בשלב ההתחלתי, תוכלו להיעזר בו על מנת להעריך באופן כללי מהו גובה ההלוואה שאתם יכולים לקחת בהסתמך על יכולת ההחזר החודשי שלכם. בהמשך לכך, תוכלו לבנות לכם דוגמאות של מסלולים שונים ולראות את המספרים בפועל. בשלב קבלת ההחלטה הסופית, על מנת לבחור מבין ההצעות השונות שקיבלתם מהבנקים למשכנתאות, תוכלו בקלות להקליד את הנתונים השונים ולהשוות בין תקופת המשכנתא, המסלול, הסכום הסופי, שיטת ההחזר של הבנק ועוד. גם בעתיד, לאחר נטילת ההלוואה, במידה ותהיו מעוניינים לערוך שינוי בתנאים, תוכלו להסתייע במחשבון מיוחד המותאם למטרה זו.

ריכוז מחשבוני המשכנתא הקיימים ברשת:

מזרחי טפחות משכנתאות>>

לאומי למשכנתאות>>

דיסקונט משכנתאות>>

הפועלים משכנתאות>>

כלל משכנתאות>>

אוצר החייל משכנתאות>>

משרד האוצר מחשבון עלות משכנתא>>

משרד האוצר מחשבון ביטוח חיים למשכנתא>>

הראל חברה לביטוח מחשבון ביטוח חיים ומבנה למשכנתא>>

מבולבל צריך עזרה? אנו מעניקים ייעוץ ראשוני חינם בחישוב המשכנתא ובניית תמהילים מיועץ משכנתאות מומחה כנס לכאן>>

לסיכום

מחשבון משכנתא הינו כלי יעיל ונגיש, באמצעותו יכול גם מי שאין לו ידע פיננסי מקצועי, לקבל הערכה כללית של העלויות הכספיות הכרוכות בנטילת הלוואת משכנתא מהבנק, לרבות גובה ההחזר החודשי, נתוני ריביות, הצמדה ועוד. עם זאת, לפני שאתם מתחייבים למסלול משכנתא כלשהו.

אנו מזמינים אתכם לפנות ראשית אל יועצי המשכנתאות המומחים של סוכנות יעדים, וליהנות משיחת ייעוץ חינם. יועצי המשכנתאות שלנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה ולסייע לכם למצוא את הלוואת המשכנתא האידיאלית עבורכם.

מאמר שאסור לפספס:

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן