ביטוח סקי

תן לנו להתאים את ביטוח הסקי הבא שלכם

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הדרכונים כבר מוכנים, המזוודות ארוזות וגם ציוד הסקי הפרטי שלכם, ועכשיו הכול מוכן לחופשת הסקי המושלמת שלכם. למרות שבדקתם כבר מספר פעמים שלא שכחתם כלום, יכול להיות שבכל זאת שכחתם דבר אחד מאוד חשוב – ביטוח נסיעות לסקי, שיאפשר לכם לרדת את המדרונות הלבנים בראש נקי. 

בשנים האחרונות טרנד חופשות הסקי הולך וצובר תאוצה בישראל. ישראלים רבים בוחרים לוותר על בטן גב בקרבת החוף או על ביקורים במוזיאונים באחת מבירות אירופה, ולטוס לחופשת סקי מלאת אדרנלין ואקשן באחד מאתרי הסקי הרבים הממוקמים ברחבי אירופה (או ארה"ב וקנדה).

כמו בכל טיסה, חשוב לזכור להצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל. בארץ, רוב ההוצאות הרפואיות שלנו ממומנות על ידי קופת החולים בה אנו חברים והמוסד לביטוח לאומי. אך אלו לא תקפים בחו"ל, ולכן לפני נסיעה לחו"ל חשוב להצטייד בביטוח נסיעות שיכסה את הוצאות הטיפול הרפואי שיתרחש במהלך השהות במדינה זרה, במידה וזה יידרש כמובן. יחד עם זאת, ישראלים הנוסעים לחופשת סקי נדרשים לביטוח רפואי מיוחד.

להצעה אונליין לביטוח נסיעות לחול לסקי לחץ כאן>>

מדוע נדרש במיוחד ביטוח סקי?

כל מי שאי פעם עשה סקי יודע שמדובר בפעילות ספורטיבית אתגרית, הכרוכה בלא מעט סיכונים. במהלך חופשת סקי אנחנו חשופים ללא מעט סכנות ופגיעות גופניות שונות, מפגיעות קלות כמו כוויות קור, דרך פגיעות ברמה בינונית כמו שבירת יד או רגל, ועד פגיעות קשות יותר כמו שבירת אגן, שבירת צלעות וקושי בנשימה ואפילו פגיעות ראש.

היות והסיכונים שבחופשת סקי גדולים יותר מהסיכונים בחופשה "רגילה", פוליסת הביטוח נסיעות לחו"ל ה"רגילה", שאנו עושים בכל נסיעה לחו"ל, אינה מספיקה, ונדרשת פוליסת ביטוח מקיפה יותר (אך גם יקרה יותר) שתכלול את שאר הסיכונים אליהם אנחנו נחשפים בעת חופשת סקי.

ביטוח סקי

חשיבות ביטוח סקי

הוצאות רפואיות בחו"ל יכולות להאמיר למאות, אלפי ואפילו עשרות אלפי דולרים, על אחת כמה וכמה כשמדובר בפציעות סקי אשר עלולות להחריף עד לדרגה של  פציעות חמורות ואפילו חמורות מאוד. בנוסף, במהלך חופשת הסקי, אנחנו במשך רוב היום עוסקים בפעילות האתגרית, כך שלא רק שהפעילות עצמה מסוכנת יותר, אלא שאנחנו חשופים לסכנות למשך זמן רב יחסית במהלך היום. לכן חשוב מאוד להצטייד בביטוח סקי ייעודי, שיכסה את ההוצאות הרפואיות שעלולות להיגרם כתוצאה מהגלישה.

מה ביטוח סקי צריך לכלול?

כיום חברות הביטוח בישראל מציעות ביטוחי סקי מקיפים ביותר, המאפשרים לכם לצאת לחופשה בראש שקט. ביטוח נסיעות לסקי מכסה למעשה את כל ההוצאות הרפואיות הדחופות והמיידיות שלכם במהלך החופשה, מכוויות קור ושברים ועד פגיעות חמורות יותר. ביטוח זה מכסה עבורכם הוצאות עבור פינוי באמבולנס, אשפוז בבתי חולים, שכר רופאים, ואפילו הטסת רופא או הטסה חזרה לארץ במידת הצורך.  

יחד עם זאת, ישנה אפשרות להגדיל את הכיסוי של הביטוח בתוספת תשלום, כך שזו תכסה דברים נוספים, רפואיים ואחרים. ניתן להוסיף כיסוי על פינוי מהשטח במידה וזה לא יתאפשר, ואפילו על עניינים נוספים כמו אובדן ימי סקי עקב מזג אוויר, ביטוח על ציוד סקי אישי ועוד.

לסיכום, ביטוח נסיעת סקי הוא חשוב מאוד. כמו בכל ביטוח, רצוי שתשאירו את הטיפול בכך לסוכן ביטוח מקצועיים ואמינים. על מנת שברגע האמת ובמקרה הצורך תקבלו את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל, ואת כל הכספים המגיעים לכם.

להצעה אונליין לביטוח נסיעות לחול לסקי לחץ כאן>>

מאמרים נוספים שאסור לך לפספס :

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן