ביטוח דירה

ההגנה על הרכוש שלך מתחיל בביטוח דירה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

תתקדם לדור הבא של ביטוחי הדירה

חייג עכשיו לקבלת השוואה ב-7 חברות ביטוח 

לעיתים קרובות אנשים מתייחסים לביטוח דירה רק כחובה הנדרשת בעת נטילת משכנתא, ולכן בוחרים כלאחר יד רק ביטוח מבנה בסיסי. לנו ביעדים חשוב שתבינו כי מדובר בגישה מוטעית מיסודה. למעשה, ביטוח דירה הינו בעל חשיבות מרובה גם לכם בעלי הבית, ולא רק עבור המבנה אלא גם תחומים נוספים בדגש על תכולת דירה, רעידות אדמה ונזקי צנרת.

ביטוח מבנה – לא רק לבנק

כאמור, ביטוח מבנה הינו בגדר חובה לכל מי שנוטל משכנתא, ומכסה נזקים שונים במבנה בגין אסונות או נזקי תשתיות. כלומר, ביטוח המבנה מבטיח את שמירת ערך הנכס עבור הבנק, אך הוא גם שומר על ערך הנכס עבורכם ומונע הוצאות כבדות, העשויות להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים. לצורך מטרה זו אנו מציעים ללקוחותינו ביטוח מבנה מקיף, המכסה בין היתר נזקי טבע, סופות ונזקי צנרת.

ביטוח דירה וביטוח תכולת דירה

ביטוח דירה ותכולה אמנם אינם בגדר חובה בעת נטילת משכנתא, אך הוא לא פחות חשוב מביטוח מבנה. זאת בהתחשב בעובדה שארצנו מוכת פריצות וגניבות, בנוסף על נזק שנגרם לרכוש כתוצאה מאסונות כמו שריפה או הצפה. סוכנות יעדים מציעה לכם ביטוח תכולת דירה מקיף, הכולל ביטוח תכשיטים, חבות מעבידים עבור עובדי משק בית, וחבות כלפי צד שלישי. בנוסף, ניתן להרחיב את הפוליסה לביטוח כל הסיכונים עבור חפצי ערך, כדוגמת שעוני יד, תכשיטים, מצלמות, כלי נגינה ותמונות, וגם לכלול כיסוי עבור תיקון מכשירי חשמל.

ביטוח דירה

ביטוח רעידות אדמה

ישראל מועדת לרעידות אדמה אך המדינה אינה מחויבת לכסות על נזקיה, מה שאומר שלא כדאי לוותר על מרכיב זה במסגרת ביטוח הדירה. חשוב לציין שעם יעדים תוכלו להיות מכוסים מפני רעידות אדמה גם עבור מבנה הנכס, וגם עבור נזקים שייגרמו לתכולתו.

ביטוח נזקי צנרת

ביטוח נזקי צנרת שאנו מציעים מהווה חלק מביטוח המבנה, ונועד לספק כיסוי בגין הוצאות נזקי צנרת כגון הצפה, תשתיות נזקים לצד שלישי. מדובר בנזקים שכיחים למדי שעלויותיהם עשויות להגיע  לעשרות אלפי שקלים, כך שחשוב שלא לוותר על מרכיב זה.

אל תישארו ללא ביטוח דירה

פגיעה ברכוש או במבנה עשויה להתרחש באופן מפתיע ובכל רגע. לכן, אם עדיין אין לכם ביטוח דירה מקיף ומלא, אל תחכו ופנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים.

ביטוח מבנה

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן