ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי חכם רוכשים בעודכם צעירים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

כל אדם עשוי להיקלע במהלך חייו למצב סיעודי בו יידרש לסיוע שוטף בביצוע מטלות יומיומיות, בין אם עקב קשיי תפקוד בזקנה, מחלה קשה, תאונה או נכות. בתוך כך, העלות הבסיסית של אדם סיעודי נעה בין 10 ל- 30 אלף ₪ מידי חודש, וחשוב להבין כי הכיסוי שמעניק הביטוח הלאומי לאנשים סיעודיים הינו מינימאלי, חלקי ובלתי מספק. לכן, קיימת חשיבות מרובה לכך שכל אדם בישראל יבטח את עצמו מבעוד מועד עם ביטוח סיעודי פרטי.

מהו מצב סיעודי

במצב סיעודי האדם אינו יכול לבצע מטלות ופעולות יומיומית בכוחות עצמו, ונדרש לסיוע על מנת לבצען. פעולות אלו כוללות בין היתר אכילה, הליכה, ישיבה, שכיבה, רחצה, הלבשה, ושימוש בשירותים. כמו כן, סיוע סיעודי נדרש לעיתים קרובות לליווי והסעות, ולקבלת  תרופות וטיפולים  שונים. לכך מתווסף לעיתים גם מצבם של תשושי נפש, הנדרשים להשגחה צמודה.

חשיבות התמיכה של ביטוח סיעודי

מצב סיעודי מהווה משבר כלכלי ונפשי קשה עבור האדם שנדרש לטיפול, וגם עבור בני משפחתו. למעשה, במקום לפרנס, לטפל ולדאוג לעצמו ולסובבים אותו, הופך האדם לנזקק ותלותי מבלי יכולת לעזור לאחרים. על מנת להתמודד עם מצבים אלו, לדאוג לצרכיו של המטופל ושמר את איכות החיים בה הורגלו הוא ובני משפחתו, חובה שיהיה בידיו ביטוח סיעודי. למען מטרה זו אנו ממליצים לרכוש  ביטוח סיעודי המעניק למבוטח סכום של לפחות 20 אלף ₪ בחודש.

למה צריך פיצויי לכל החיים?

הביטוח הסיעודי שמספקת יעדים סוכנות לביטוח מעניק למבוטחים פיצוי לכל החיים. שזה אומר, שאם חלילה נדרש המבוטח לסיוע סיעודי, הוא יקבלו לאורך כל החיים, והתשלום לא יפסק אף פעם, כל עוד המבוטח נישאר במצב זה.

חשיבות רכישה תוכנית בתשלום קבוע

רוב תוכניות ביטוח הסיעוד שקיימות בשוק הם בתשלום משתנה, כאשר המבוטח יגיע לגיל מבוגר התשלום החודשי יגדל, ולא תמיד יהיה לו את היכולת הכלכלית להמשיך לשלם את הפוליסה.

אנו ממליצים לרכוש בגיל כמה שיותר צעיר פוליסה סיעודית בתשלום קבוע, שלא מתייקרת עם הגיל, וכך המבוטח יוכל ליהנות מכיסוי זה גם בגיל זקנה.

תוכנית ביטוח בהתאמה אישית

אנו דואגים לייעץ ולכוון את לקוחותינו בבחירת הביטוח הסיעודי המתאים עבורם, כך שגם במצב סיעודי שלכם או של יקירכם אפשר יהיה להמשיך ולתפקד בכבוד. למידע ולפרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר, ואנו נשמח לסייע לכם.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן