למה פספורט קארד כבש את שוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל

מה גרם להצלחה המסחררת של ביטוח הנסיעות פספורט קארד ?

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מכירים את זה? הגעתם לשדה התעופה בחו"ל, אתם מחכים למזוודה והיא לא מגיעה? עם ביטוח נסיעות רגיל אתם קונים את כל הציוד מכספכם האישי  שומרים קבלות מקוריות, ורק עם חזרתכם ארצה אתם מגישים תביעה, ומחכים, ומחכים, ובמקרה הטוב תקבלו את הפיצוי המגיע לכם. פספורט קארד משנה את התמונה של ביטוח נסיעות לחו"ל.

בלי להוציא כסף מהכיס עם ביטוח נסיעות לכל מצב רפואי

פספורט קארד הוא הביטוח היחיד שמשלם במקום. זקוקים לסיוע רפואי בחו"ל, צרו קשר עם המוקד ותוך שניות יטעינו לכם את הכרטיס בכסף, ותוכלו לשלם על המקרה הרפואי בלי ניירת, בלי להגיש תביעות, פשוט תוך שניות. פספורטכארד הוא ביטוח נסיעות לחו"ל היחיד שיכול לבצע ביטוח לחו"ל בכל מצב רפואי, גם אם יש לך מצב רפואי קיים, ולהתאים לך את הכיסוי למצב הספציפי בו אתה נמצא.

ביטוח ללא מגבלת גיל

כל חייכם עבדתם קשה הגעתם לגיל שאתם רוצים לראות עולם, הבעיה שיש בגיל מבוגר היא שחברות הביטוח לא מעוניינות לתת פתרון ביטוחי לנסיעות בחו"ל. אל דאגה  פספורט קארד ייתן לכם כיסוי ביטוחי לכל גיל ויתאים לכם את הביטוח.

לרכישה 24/7 לחץ על הכרטיס פספורט קארד-הרכישה מתבצעת באמצעות יעדים סוכנות לביטוח משווקים מורשים של פספורטכארד

פספורט קארד

אין השתתפות עצמית 

לא משנה לאיזה פרוצדורה רפואית תצטרכו בחו"ל, אתם יכולים להיות שקטים ולבחור את הפרוצדורה המתאימה לכם ביותר, ולא לדאוג דאגנו לכם לכיס שקט.

עיכוב מזוודות

טסתם לתאילנד והמזוודות המשיכו לאוסטרליה? אל תדאגו במוקד יטענו לכם את הכרטיס שתוכלו לקנות ציוד חדש, ולהמשיך בשקט בחופשה ללא הפרעה.

פספורט קארד

למה לבצע את הביטוח של פספורט קארד דווקא דרך יעדים סוכנות לביטוח? 

במשרדינו יש התמחות ייחודית בביטוח נסיעות לחו"ל , אנחנו מייצגים אלפי מבוטחים בשנה מול 7 חברות ביטוח נסיעות שונות.הקשרים שיצרנו מול נציגים בחברת פספורטקארד הם ההבדל הגדול שיש מקרה ביטוח רציני למבוטחינו בחו"ל. 


בכל בעיה שמתעוררת בחו"ל יש למבוטח סוכן אישי שזמין לו בנייד 24/7 , הסוכנים שלנו עברו הרבה מקרי ביטוח בשנים האחרונות כולל מקרי חילוץ איתור מבוטחים, כולל מקרי אירוע טרור בחו"ל. יש לנו את הנסיון לייצר את הקשר האישי שתרגיש תמיד שיש מי שדואג לך בארץ, וישמור לך על האינטרסים האישיים בכל מקום שתהיה בעולם, ושתמיד תמשיך להנות בטיול ואנחנו כבר נדאג לשאר.

עלויות הביטוח 

עלויות הביטוח זהות אם תבצע את הביטוח דרכנו או דרך מוקד פספורט קארד ישירות, מומלץ כמו כל ביטוח שיהיה לך  סוכן ותיק ומנוסה שייצג את האינטרסים שלך בכל מצב שתהיה.

פנה אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לנסיעה הבאה שלך מסוכן אישי

מאמרים נוספים

דירוג:

/ 5.

שיתוף:

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​

למה יעדים?

שירות

שירות אדיב ותמיד מכל הלב

ניסיון

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה

מוניטין

מוניטין טהור עם אינסוף המלצות מלקוחות

קשרים

מקושרים לכל החברות ביטוח בישראל

360

פתרונות ביטוח ופיננסים לכל צורך

מחירים

דואגים תמיד למחיר ביטוח הטוב ביותר ללקוחותינו

0 +

פוליסות

0 +

לקוחות

0

שנות נסיון

0 +

עובדים

דילוג לתוכן