ביטוח משכנתא

הביטוח משכנתא המנצח לבנק

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

יעדים מספקת ללקוחותיה ביטוח משכנתא מקיף, הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה בתנאים הטובים ביותר בשוק. חשוב להבין כי ביטוח משכנתא הינו תנאי הכרחי לצורך קבלת ההלוואה מהבנק. פוליסות אלו מכסות את הבנק במקרים של אי עמידה בתשלומי משכנתא עקב פטירה, וגם מבטיחות את שלמות הנכס ושמירת ערכו. מאותן הסיבות, ביטוח זה חשוב גם לנוטלי המשכנתא.

מה כולל ביטוח משכנתא

ביטוח המשכנתא שלנו מורכב משתי פוליסות עיקריות:

  • ביטוח חיים למשכנתא – מכסה את יתרת הלוואת המשכנתא מול הבנק, במקרה של  פטירת אחד מבני הזוג נוטלי ההלוואה.
  • ביטוח מבנה למשכנתא – יעדים מספקת ביטוח מבנה מקיף המכסה את הנכס בהתאם לערכו המלא בשוק, ולא על פי גובהה של המשכנתא. כך אנו חוסכים לכם את הצורך להשלים את ביטוח המבנה עם פוליסת ביטוח נפרדת, הכרוכה בתשלום כפול עבור כיסויי נזקי צנרת. פוליסת ביטוח המבנה שלנו מכסה את מרבית הסיכונים בנכס, לרבות עלויות דיור חלופי ונזקי שריפות, פריצות, רעידות אדמה וסופות.

ביטוח משכנתא כדאי ומשתלם  

אנו מציעים לכם את ביטוח המשכנתא הטוב ביותר בשוק בזכות מגוון יתרונות מהותיים:

  • הנחות קבועות – ניתנות לאורך כל תקופת הפוליסה, המפחיתות את עלויות התשלום המצטבר. יש לציין כי מרבית סוכנויות הביטוח מעניקות הנחות משמעותיות ללקוחותיהן רק עבור השנה הראשונה, והחל מהשנה השנייה קופצת עלות הפרמיה באופן משמעותי.
  • שירות הפקת פוליסות מהיר – עם סוכנות יעדים אתם לא צריכים לחכות זמן רב עד לקבלת ביטוח משכנתא. אנו נספק לכם את הפוליסות הנדרשות בתוך יום אחד בלבד.
  • השוואת הצעות מקיפה ומיידית – בתוך דקה נציג בפניכם השוואת פוליסות משכנתא של 7 החברות המובילות בשוק.
  • ביטוחי משכנתא לקבוצות רכישה בתנאים הטובים והכדאיים ביותר.

אל תוותרו על ההזדמנות להוזיל את ביטוח המשכנתא

נצלו את ההזדמנות לזכות בביטוח משכנתא בתנאים הטובים ביותר בשוק. צרו עימנו קשר ותיווכחו בעצמכם עד כמה כדאיות פוליסות הביטוח שלנו.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן