בדיקת תיק ביטוח

אם הגעת לכאן, אתה כבר בדרך הנכונה להוזלה ושדרוג התיק שלך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

לכל תיק ביטוח יש את המאפינים משלו, אף תיק ביטוח אינו דומה למשנהו, לכל משפחה יש הצרכים והרצונות העתידיים שלה. תיק ביטוח נכון זה תיק שניבחן לעומק , ובוטלו בו כל הכפילויות , דמי הניהול ירדו למינימום, הכיסויים שודרגו לכיסויים הכי חדשים שקיימים בחברות הביטוח. אך כיצד מתחילים תהליך של בדיקת תיק ביטוח? 

איסוף החומר הביטוחי

בטח אתה מכיר את הקלסר בבית שרובנו לא יודעים מה יש בתוכו, בכל כמה חודשים מגיעים המכתבים ואנו אפילו לא פותחים אותם. אנו נדאג לבצע איתור ואיסוף של כל הפוליסות ביטוחי החיים ביטוחי המנהלים, קופות הגמל וההשתלמות וביטוחי הבריאות שלכם  מחברות הביטוח  תוך 3 ימים.

דוח ביטוחי משפחתי 

לאחר קבלת כל הפוליסות שברשותכם מחברות הביטוח  אנו מבצעים עיבוד החומר במערכות המתקדמות בשוק, וריכוז כל הנתונים בתוך דוח אחד . הנתונים שיכללו בדוח הם: איזה כיסויים יש לך נכון להיום בתיק הביטוח כגון:ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות, ביטוח סיעודי ביטוחי משכנתאות, באיזה חברות ביטוח אתה מבוטח, כמה צברת בחסכונות במשך חייך, כמה דמי ניהול אתה משלם, האם יש לך כפילויות בתיק הביטוח , האם ניתן להוזיל ולחסוך עלויות בתשלומים. 

פגישת שירות טלפונית ליישום ההמלצות 

אנו נבצע איתך פגישת הסבר ויישום המלצות, כדי לעזור לך ליישם את ההמלצות ולשפר את תיק הביטוח. מניסיוננו הרב, פגישה כזו יכולה לשנות את העתיד של משפחתך, אין לנו ספק כי נוכל לחסוך לכם אלפי שקלים בבדיקת תיק הביטוח.

ביטוח חיים

תועלות שתשיג בבדיקת תיק הביטוח 

לחברת יעדים נסיון של מעל 20 שנים. בדיקות אלפי תיקי ביטוח, כך שאין לנו ספק, שנשדרג לך את תיק הביטוח ונבטל כפילויות שנובעות מביטוחים בחברות שונות בלי שאף אחד לא יודע מה השני עושה. אנחנו נשדרג לך את הכיסויים החדשים הנימצאים בשוק הביטוח, ונחסוך לך אלפי שקלים בשנה.עלויות הביטוח בשנים האחרונות הוזלו משמעותית, מי שלא ביצע בדיקה בשנתיים האחרונות חייב לבצע זאת בהקדם.

ליווי מתמשך בבדיקת תיק הביטוח

יש לנו שירות המשך, שמקנה לך פגישת שירות פעם בשנה, לבחינת התיק מחדש, זמינות הסוכן לכל שאלה וכל בקשה תוך 24 שעות, זימון פגישה תוך 5 ימים במשרדי הסוכנות . נשמח לשוחח עמך טלפונית להסבר על מהלך בדיקת תיק הביטוח או לקבוע איתך פגישת אישית. צרו קשר טלפונית או השאירו פרטים באתר.

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן