ביטוח חיים

ביטוח חיים כל תגן על עתיד משפחתך

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

החיים מלאי הפתעות לא צפויות, חלקן נעימות ואחרות מכאיבות כגון תאונה הגורמת לנכות, מחלה קשה או חלילה למוות. יחד עם זאת, ניתן בהחלט להגיע ערוכים ומוגנים למצבים שכאלו בעזרת ביטוח חיים המבטיח את עתידכם ואת עתיד בני משפחתכם במספר אופנים. בראש ובראשונה, ביטוח חיים מכסה את בני משפחת המבוטח במקרה של מותו בטרם עת, ומספק להם מסגרת פיננסית יציבה להמשך התנהלות תקינה בין אם בתשלום חד פעמי או באמצעות תשלומים חודשיים. מעבר לכך, תוכניות ביטוח חיים גם מכסות מצבים קשים נוספים כמו נכות, מחלה קשה ואובדן כושר עבודה, כאשר ביטוח חיים שלא מומש יכול לשמש גם כתוכנית חיסכון לפנסיה או לילדים.

התאמת סכום ביטוח חיים

התאמתו של סכום ביטוח החיים משתנה בהתאם לצרכים והרצונות של כל מבוטח ובני משפחתו. גובה הפרמיה שתשולם יקבע למעשה את סכום הכסף שיסופק בעת הצורך למבוטח ולמוטביו, אשר נועד לשמירה על רמת חיים נאותה וכיסוי הוצאות שונות. בתוך כך, בחירת סכום הפרמיה תלויה במשתנים רבים שאנו בסוכנות יעדים נעזור לכם להבין ולשקלל. מדובר במרכיבים כדוגמת מקור וגובה הכנסה, מידת סיכון תעסוקתי או בריאותי במשפחה, הפרשות נוספות לגיל הפנסיה וגודל המשפחה. כמו כן לאחרונה בוצעו הוזלות רבות בביטוחי החיים מומלץ לבצע בדיקה למי שיש תיק ביטוח חיים קיים.

הגדלת ביטוח חיים ביחד עם גדילת המשפחה

חשוב להבין שגם לאחר בחירת פוליסת ביטוח חיים, יש צורך להיות מודעים לשינויים החלים במשפחה ולהתאים את פוליסת הביטוח אליהם. לכן, אם לאחר רכישת ביטוח חיים משפחתכם התרחבה וגדלה, אנו ממליצים להגדיל בהתאם גם את סכומי פוליסת הביטוח שלכם.

ביטוח חיים

התאמת תוכנית ביטוח חיים במיוחד עבורכם

תוכניות ביטוח חיים הינן מורכבות ומסועפות, ועל כן מחייבות ייעוץ והתאמה אישית. אנו מזמינים אתכם להיפגש עם נציגי סוכנות יעדים ולהרכיב יחדיו ובשקיפות מלאה את חבילת ביטוח החיים הנכונה והכדאית ביותר עבורכם.

מאמרים חשובים שאסור לך לפספס:

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן