ביטוח רכב

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם


כידוע, כבישי ישראל הם מקום מסוכן, ולכן חשוב שכל בעל רכב יהיה מכוסה עם ביטוח רכב מקיף ומלא. מדובר בפוליסה שתכסה אתכם לא רק בפני תאונות דרכים, אלא גם מפני גניבות ונזקים אחרים. על כן, סוכנות יעדים מציעה לכם מגוון סוגים של ביטוחי רכב, מתוכם יכול כל אחד לבחור את הפוליסה הנכונה והטובה ביותר עבורו.

ביטוח חובה לרכב

חשוב לדעת שעל פי פקודת רכב מנועי תש"ל (1970), כל בעל רכב בישראל חייב לבטח את כלי רכבו בביטוח חובה. יתרה מכך, החוק אוסר על נסיעה ברכב שאינו מבוטח. ביטוח החובה נועד לכסות נזקי גוף כתוצאה מתאונה, וזאת עבור הנהג, הנוסעים ברכב והולכי רגל שנפגעו מהרכב.

אל תוותרו על ביטוח צד ג'

ביטוח חשוב נוסף שאינו בגדר חובה נקרא צד ג'. זוהי פוליסה שאינה מכסה על נזקים לרכב המבוטח אלא את האדם המבוטח מפני נזקים שנגרמים לרכושו או רכבו של צד שלישי, שהיה מעורב בתאונה עם רכבו. ביטוח זה מונע הוצאות גבוהות בעת גרימת נזק לרכב עקב תאונת דרכים, ומסיבה זו הוא חיוני ומומלץ.  

ביטוח רכב מקיף – להיות מכוסים מכל הכיוונים

על מנת שתהיו מכוסים מכל היבט אפשרי, אנו ממליצים לכם לרכוש ביטוח רכב מקיף בהתאמה אישית, הפוליסה מכסה מכלול נזקים שונים העלולים להיגרם לרכב, כשהעיקריים שבהם הינם:

  • כיסוי  הרכב בפני פריצות וגניבות.
  • כיסוי כל נזק תאונתי בלתי צפוי לרבות נזקי שריפה.
  • כיסוי נזקי רכוש לצד ג' בגין רשלנות של הנהג או המבוטח.

הצעות ביטוח הרכב הכדאיות ביותר

סוכנות יעדים מציעה ללקוחותיה את כל סוגי ביטוחי הרכב הקיימים, וזאת במחירים אטרקטיביים במיוחד ובהתאמה אישית לכל מבוטח. בנוסף, סוכנות הביטוח מחויבת באופן מלא לאינטרסים של לקוחותיה, כך שאנו מטפלים בכל הליכי תביעות ביטוח הרכב ונדאג שתקבלו את הכיסוי המלא ביותר.

לפרטים נוספים והצטרפות, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.   

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן