ביטוח בריאות וסיעוד

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

במדינת ישראל, כל תושב זכאי לסל שירותי בריאות ממלכתי בסיסי, ויש באפשרותו גם להרחיבו עם ביטוח רפואי נוסף המכונה שב"ן (שירותי בריאות נוספים). ואולם, שירותים אלו אינם מכסים את כל הצרכים הבריאותיים, וגם אינם מאפשרים לאדם הנדרש לניתוח לבחור את המועד, המקום והרופא המנתח. כפועל יוצא מכך, ביטוח רפואי פרטי מהווה כורח מציאות עבור כל מי שבריאותו ובריאות בני משפחתו יקרה לו.

הבעייתיות במערכת הבריאות של ישראל

בעשורים האחרונים מדינת ישראל אינה מצליחה להתמודד עם העלויות הגדלות של שירותי הבריאות, שהינן גבוהות יותר מקצב הצמיחה הכלכלית. יתרה מכך, רמת ההוצאות הממשלתית והיקף שירותי הבריאות הממלכתיים נתונים בירידה. על כן, סל הבריאות הממלכתי אינו עונה על כל צרכי הבריאות של האוכלוסייה, ובמיוחד במקרים של מחלות ומצבים רפואיים קשים הנדרשים לטיפולים, תרופות  וניתוחים מורכבים ויקרים. לכאורה, המענה לצרכים אלו אמור היה להינתן על ידי הביטוח המשלים של קופות החולים, אך בפועל גם ביטוח בריאות זה מספק פתרון חלקי בלבד, בנוסף על הצורך לעדכן ולשדרג את ביטוחי השב"ן כל מספר שנים.

ביטוח בריאות – הפתרון המתבקש

מצבה הרעוע של מערכת הבריאות הוביל לכך שישראלים רבים לוקחים את האחריות על בריאותם לידיהם, ורוכשים ביטוח רפואי פרטי. סוכנות יעדים מספקת מענה מדויק בנושא חשוב זה, ומציעה  לכם פוליסות ביטוח רפואי מקיפות ומלאות. הפוליסות מכסות צרכים ומצבים שונים שמערכת הבריאות הממלכתית והשב"ן אינם מכסים, ובכך מסייעות בשמירת בריאות המשפחה ואף מצילות חיים. יש להדגיש כי אנו מציעים חבילות ביטוח רפואי שמתאימות לכל כיס, המכסות מגוון רחב של צרכים. הכיסויים כוללים בין היתר, ניתוחים, השתלות, תרופות שאינן בסל הבריאות, פגישות עם רופא מומחה, סיעוד, ניתוחים בחו"ל וטיפולים אלטרנטיביים, אבחון מהיר. יתר על כן, אתם יכולים לבחור ממיטב המרכזים הרפואיים, רופאים מומחים ומנתחים מובילים בארץ ובעולם.

לקחת את הבריאות בידיים

אם גם אתם רוצים להבטיח את בריאותכם ואת שלום בני משפחתכם, צרו עימנו קשר בהקדם. נציגינו ישמחו לספק לכם מידע ופרטים נוספים אודות פוליסות ביטוח בריאות פרטי, המתאימות במדויק  עבורכם. 

דירוג:

/ 5.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר​
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן